Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-09, 10:52   #3649
sanna11
Raczkowanie
 
Avatar sanna11
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 214
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie coś sprawdzonego na cellulit? Od trzech tygodni sumiennie (codziennie) używam swojego zestawu, tj. masaż szczotką na sucho, olejek Weleda brzozowy antycellulitowy oraz na koniec żel ujędrniający Santaverde. Nie przyniosło to dużej poprawy, oprócz wygładzenia skóry i minimalnego zmniejszenia. Od dzisiaj zaczynam olejek Khadi , ale już nie pokładam w nim dużych nadziei.
Ciekawi mnie czy macie coś sprawdzonego

Przeczytałam ostatnio, że teraz są dwie firmy Khadi, jedna ze znaczkiem ® i są to kosmetyki niemieckie, a dystrybutorem w Polsce jest helfy oraz bez znaczka, czyli te "stare" indyjskie kosmetyki.
Ja najwiekszą poprawę widziałam po balsamie ujędrniającym z Pat&Rub. Kupiłam bez przekonania oraz bo był akurat w promocji i naprawdę ładnie uda wyglądały. Stosowałam raz dziennie i bez żadnego masażu. Niestety strasznie niewydajny albo ja tyle w siebie wsmarowywałam bo mam co smarować 😎.
Dziewczyny, mam pytanie, co mogłoby w tym toniku ewentualnie zapchać? Niczego nowego poza nim nie wprowadziłam do swojej pielęgnacji i pojawiły mi się gule na polikach, w miejscach, które nigdy wcześniej mi się nie zanieczyszczały.
Water, Sorbitol, Polysorbate 20, Hydrolized Elastin, Soluble Collagen, Vitamins A & E, Natural Oil Fragrance, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid.
Skład raczej krótki. To tonik z elastyną i kolagenem dla skóry suchej z RevivaLabs, oczywiście z iherba 😉.
No i w ogóle to się witam, przepraszam, że tak na końcu. Wątek czytam od początku ale rzadko się udzielam.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
__________________
A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.
- Antoine de Saint-Exupéry
sanna11 jest offline Zgłoś do moderatora