Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filmiki urodowe (i nie tylko) na YT + offtopy część LI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-09, 13:13   #317
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część LI

Cytat:
Napisane przez pazza_polacca Pokaż wiadomość
wytrzymałam 30 sekund, bo nie mogłam przeżyć, że ona tyle tej wody leje
No a innym koi zszargane nerwy szum strumyka
Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Alex... Temat rzeka. Oglądam dziewczę prawie od początku i to jak ona sie zmieniła i jaki poziom absurdu czasem prezentuje mnie zadziwia. Pamietam wielką kampanie jednej z wizażanek, ze "Szusz HRH kopiuje!" i zawsze miałam (i mam) przekonanie, ze jak Szusza rzeczywiście kiedyś zacznie kopiować Alex to dopiero usiądziemy z wrażenia poznając nowy poziom głupoty.
Ja kampanii nie odnotowałam, natomiast widzę źródło pewnych inspiracji, uczeń przerósł mistrza, wystarczy porównać ilość subów i zasięg językowy Uczeń czerpie z wielu miejsc

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość
Stwierdzam, że nie nadaję się na blogerkę - ostatnio nie chciało mi się myć włosów i użyłam suchego szamponu Batiste. Czułam się jak ostatni brud

Doszła moja szminka NYX Amsterdam, na pierwszy rzut oka kolor super. I kupiłam sobie białe Conversy, chociaż obiecywałam sobie, że więcej białych butów nie kupię Istnieje jakiś dobry impregnat do takich butów?

I jeszcze gif na dziś



Źle czynisz ! Gdzieś jakaś guru mnie oświeciła, że paradoksalnie ten batiste najlepiej się sprawdzi, również przedłuży dobry stan włosia, gdy się go zaaplikuje po umyciu, na wysuszone czyste loki
Ja nigdy białych nie nosiłam
Bez gifów jest smutno na wątku, dzięks
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora