Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-09, 19:33   #2959
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
My też poszłyśmy na spacer, kupiłam Zuzce w pepco chustki na głowę, ale zdziera i w końcu legi ( poszłam po doniczki i zapomniałam kupić ) ale nie chciała paść :P chociaż chodziła po placu zabaw za dziećmi.

Wiecie co, wkurza mnie na tym placu ( mamy jeden taki duży "miejski, że duże dzieci siadają na zabawkach dla maluszków, a takie szkraby jak Zuzka albo mniejsze nie mają się nawet gdzie pobujać. Bo naprawdę, siedmiolatek może iść na normalne huśtawki, a Zuzki na taką jeszcze nie posadzę. Albo matki święte krowy - stoją na środku i plotkują a dzieci muszą je omijać. Stanęłyby z boku, gdzie młodzież się nie gania, albo usiadły na ławkę. Chyba na tego kaca tak mnie wszystko dziś irytuje
U nas jest to samo. A najbardziej mnie wkurza, że jak w końcu coś się zwolni to zanim z Zosią się tam doczłapiemy to podbiegnie jakiś szczerbat i juz zajęte.

Nawet na hustawkach dla maluszków potrafią hustac się na stojąco lub siedzac na barierkach, bo dupki im z siedziska przecież już dawno wyrosły.
Zresztą na miejscu mamy takiego szczerbatka nie pozwoliłaby na podobne zachowanie, chociaż ze względu bezpieczeństwa. Ja miałam wizję co 3 min jak chłopak rozbija głowę przy tych akrobacjach

Edytowane przez kana158
Czas edycji: 2016-06-09 o 19:37
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując