Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Fryzury męskie,stylizacja - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-18, 22:12   #137
alex19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 290
Dot.: Fryzura dla faceta?

Cytat:
Napisane przez lydiam
Ja akurat uważam, że facet powinien o siebie dbać i fajnie, że pytasz o fryzurkę, a nie od razu golisz głowę na łyso, bo tak łatwiej.
Nigdy! Bez wlosow lub z bardzo krotkim jezem wygladalbym fatalnie!
Cytat:
Co do fryzurek, które widzisz często na ulicy i Ci sie podobają - pamiętaj, że cięcie to jedno, ale trzeba też układać włosy - będziesz musiał zainwestować w jakiś preparat (piankę, gumę), bo jeśli szukasz fajnego kształtu fryzury, to włosy same Ci się ot tak nie utrzymają (chyba, że masz bardzo sztywne, a na to nie wygląda).
Naturalnie ze tak. Obecnie nie uzwyam niczego bo nie mam zadnej wizji co moglbym zrobic i poprostu pozwalam wlosom sie ulozyc tak jak chca No moze z tym ze reka presuwam grzywke w prawo bo juz jest dosc dluga i wpada mi do oczu
Cytat:
Wg mnie dla Ciebie najważniejsza jest grzywka ukośna i mocno pocieniowane włosy wokół twarzy (z tyłu mogą być dłuższe). Może idź do fryzjera bez zdjęcia i wyjaśnij, gdzie jaka długość... może to wystarczy?
Czyli proponujesz mi to co mialem na samym poczatku, tylko jeszcze dluzsza grzywka i pocieniowane?
Cytat:
Na samej gorze jest zdjecie Kutchera, ktore zalaczyla Ci Justyna - chodzi o taka fryzure? Jesli nie, to w stosunku do niej - gdzie ma byc krocej, a gdzie dluzej?
A powiedz mi ktory to
alex19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując