Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - SYLWESTER '07 - trendy, pomysły, inspiracje
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-30, 18:26   #426
Izaluka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Okolice Poznania
Wiadomości: 4 469
Dot.: SYLWESTER '07 - trendy, pomysły, inspiracje

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Moj zestaw sylwestrowy Fotki okropne.Wyszlam dopiero co z lozka, takze nie patrzecie na moje wlosy Pozatym jutro bedzie o wiele lepeij, bede mialam smokey eyes i calkowicie proste wlosy.(Chcialam cos innego ale wszyscy mi mowia ze mam wyprostowac bo tak najladniej) I jeszcze bede uzywac sprawdzonego samoopalacza i nablyszczacza na cialo takze to tez zmieni efekt I rajstopy beda inne ale nie chcialo mi sie ich teraz szukac.
Ogólnie zestaw ok. Jedyne co mi nie pasuje to dodatki. Kolczyki i wisiorki serduszkowe bardzo ładne (mam taki sam ), ale to taka biżuteria codzienna. Typ bling-blinga, ale raczej mało eleganckie. Zmieniłabym biżuterię na srebro. Jakoś tak mi bardziej do Ciebie pasuje. Te złote dodatki 'giną' na tle sukienki i Twojej osoby

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
b
powiedzcie mi czy zakladalybyscie do tej bluzki bizuterie? jesli tak to jaka?
Założyłabym coś na nadgarstek + kolczyki. Ewentualnie delikatny łańcuszek na szyję, ale nie wiem czy to już nie przepych

Cytat:
Napisane przez Fekete Pokaż wiadomość
Ja sie zastanawiam i dalej nie wiem co ubrac do sukienek nie chcialo mi sie dobierac dodatkow ,wybaczcie No i wiadomo ,ze na kims wygladaja troche lepiej. To jest domowka ,wiec nie chce sie za bardzo stroic . Co byscie wybraly na moim miejscu ?
Zdecydowanie ostatni zestaw. Będzie Ci przede wszystkim wygodnie i seksownie

Cytat:
Napisane przez mutacumliquida Pokaż wiadomość
a oto mój zestaw

- bluzka z krawatem na to kamizelka, bluzeczka ma srebrne połyskujące paseczki

- czarne rurki

- buciki ze zdjęcia, w rzeczywistosci całe są w srebrnych małych drobinkach

- kolczyki mam podobne jak te ze zdjęcia, ale gładkie

- fryzura z czubem taka jak na focie i nude makeup + oczy w kolorze czarno - stalowym

- torebka na łańcuchu + paznokcie w tym samym kolorze


jeszcze muszę dorwać jakieś stalowe bransoletki albo pasek


Jest opcja, żeby włosy miały z przodu czub, po bokach warkoczyki a tył natapirowany...

Co myślicie??? Może coś zmienic?
Fajnie wykombinowałaś Taki styl a'la kobieta dandys tylko z modyfikacjami. Z tym czubem to w sumie nie wiem. Całe zaczesane do tyłu będą eleganckie i takie bardziej poważne. Z warkoczykami będziesz delikatniejsza, dziewczęca i złagodzi to 'męskość' stroju.

Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
dziewczyny a ja moge tak isc jutro?? jak myslicie? nie wygladam grubo w tych getrach?
Bardzo fajnie. Ja tam getry lubię. Moim zdaniem grubo nie wyglądasz. Jesteś zgrabna i fajnie Ci w tym zestawie. Od Ciebie zależy, czy czujesz się w tym pewnie, swobodnie i wygodnie....
Izaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując