Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-11, 12:01   #3021
mori_lee
Rozeznanie
 
Avatar mori_lee
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 928
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 15

Cytat:
Napisane przez siempre Pokaż wiadomość
Mori -fajnie, że pobyt udany a ile masz stopni w tej zjedzalni ? Mój sam wchodzi na ta 5 stopniową tak więc wiem coś o niespuszczaniu z oka
Maksymalnie 4 ale raczej 3. To ta mała plastikowa. Na duże tez wchodzi ale samodzielnie nie pozwalam mu niezle wiercidupki z naszych Czortow cały czas na oku bo niewiadomo kiedy coś niebezpiecznego wymyśla

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Hejo.
Ja wlasnie czekam az mi podlogi poschna dzieciarnia na ogrodzie, mala kima w wozku. Jak wstanie to obiad jemy i ogarniamy sie na wesele bo najpozniej 15.30 musimy wyjechac aby na 17 zdazyc..

BLACK ff ma dwoch producentow ubranek i mi sie trafily tez kiepskie bodziaki ostatnio ale te akurat do spania bralam wiec luzik w c&a luknij bo oni chyba tez maja te prazkowane i h&m to ma na pewno, w smyku nie kupuje bo badziewie gorsze od szmat z pepco..
Udanej zabawy! Wytanczycie się za wszystkie czasy
My w tym roku ani komunii ani wesela za to za rok oboje jesteśmy świadkami na ślubie koscielnym przyjaciół (tych o których Wam pisałam na fb) także organizujemy wieczory kawalerskie i panieńskie wiec nadrobimy
mori_lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując