Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek sylwestrowy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 22:55   #28
urodzona3maja
Rozeznanie
 
Avatar urodzona3maja
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 815
Dot.: Wątek sylwestrowy

..zaniemówiłam,brak mi słow..nie wiem co napisać?Szok,jeden wielki mistrzowski i genialny szok ! Rewelacja..re-we-la-cja!
Bede sie patrzyla na te makijaze az do mnie dotrze,ze to jest mozliwe!
Piękne kolory,dobor i polaczenia cudowne..idealny efekt,perfekcyjne wszystko kurcze :roll eyes:
Jestem w szoku..Juicy przepiekne barwy,kolorki dobrane..wyborny makijazradosny,pelen zycia,blasku..jak skrzydelka motyla
Cabaret prawdziwy cabaret a kapelusik uzupelnil to w calosci,jejku Ty dbasz nawet o takie detale by wszytko pasowalo do siebie,mialo swoj niepowtarzalny i jedyny charakter..przenioslly mnie te zdjecia do teatru..na miusical
Sylwestrowe turkusy i to jest to ...strzal w moje serce myslalam do tej pory ze jestem w stanie pokochac tylko mezczyzne,ale mylilam sie..
to jest boski makijaz... naprawde,z reka na serduszku-w zyciu nie widzialam (w tych odcieniach) ladniejszego..piekniejsze go..swietlisty,tajemniczy ,az sie ma wrazenie,ze dotykajac monitora jest sie w stanie dotkac powiek..
i te policzki... mmm piekny efekt... :roll eyes:
The black plum-z dedykacją dla Nutki drugi moj ulubiony z tych co tutaj widnieja...sliczny nie wiem czemu ale w swojej drapieznosci i tajemniczosci ma nutke subtelnosci,delikatnosci, jest kuszacy i zalotny ale zarazem niewinny...pieknie..

teraz sobie wyobraz co bym nabazgrala gdybym nie byla w szoku..


Szczesliwego Nowego Roku,Szampanskiej Zabawy,do bialego rana,spelnienia marzen,tych najskrytszych
__________________
less is more
urodzona3maja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując