Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-12, 16:54   #40
szymon0088
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 10
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.IV

Witam wszystkich Tu kolega, który pierwsze 2 miesiące przechodził w stanie masakry na twarzy, dopiero w 54 dniu mogłem stwierdzić, że jestem gładki Dziś mam 63dni i powiem wam, że moja szyja teraz wygląda okropnie. Krwiste i ropne strupy. Twarz nadal bez pryszczy. Wczoraj byłem u dermatologa i szczerze, nie wierzyłem w niego, myślałem, że będzie leczył mnie niskimi dawkami tak jak tu niektórych. Ale ten po mimo mojego młodego wieku zaproponował powiększenie dawki. Z 30mg na 40 przez dwa tygodnie i jeśli wszystko będzie w porządku, mam brać 60mg dziennie. Mówił, że teraz już z górki a szyją się nie martwić, chociaż ciężko mówić, bo wygląda to okropnie i strasznie boli. Ale mniejsza już z nią, ważne, że z twarzą coraz lepiej.Powiedział też, że twarz jest bez blizn i wszystko ładnie się goi. A przyznam się, że bardzo rozdrapuję pryszcze i to już jest nerwica natręctw niestety ;x Ale kiedy znikną minie :P Więc na razie polecam, bo warto się przemęczyć. Zostało mi już tylko 4 miesiące!
szymon0088 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując