Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ciąża po tabletkach anty część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-31, 11:26   #30
dorka19801
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 894
Dot.: Ciąża po tabletkach anty część III

[quote=gosiqa;5912377]
Cytat:
Napisane przez gusia.. Pokaż wiadomość
Hormony "wypłukują" się z organizmu kobiety już po dobie także nie masz co się martwić. QUOTE]

Potwierdzam!!! To dlatego pigułkę przyjmuje się codziennie o stałej porze bo tak krótko działa. Co do cykli owulacyjnych zaraz po odstawieniu, obserwacji śluzu itd. Bywa różnie, pamiętajcie dziewczyny, że teraz po odstawieniu najważniejsza jest głowa: ciało gotowe, ale jak głowa blokuje to nic nie wyjdzie. Ja np., mimo, ze baaaardzo chciałam, to się jednak bałam, bo to była moja i męża przemyślana decyzja i chyba baliśmy się odpowiedzialności za tego tworzonego człowieczka!!! Teraz jest, właśnie daje o sobie znać stukaniem w brzuszku
Trzymam kciuki za Wasze starania. To jeden z najpiękniejszych momentów w związku- bardzo zbliża!!! Cieszcie się sobą.
to fakt-zbliża i daje dużo radości.pamiętam poprzedniego sylwestra-ona już była w brzuszku a ja nie byłam jeszcze tego świadoma. ja po odstawieniu tabletek nie skupiałam sie na zajśiu w ciaże ,miałam oczywiście nadzieje że nastąpi to szybko ale nie myślałam non stop.pracowałam i skupiałam sie na tym co zwylke i może dlatego udałao się aaażżżż tak szyyybko.i jest nasz skarb z nami juz ponad 3 miesiące. nadal nie choruje i jest najsłodsza na świecia a ja nadal biorę swoje tabletki.

to jest moje maleństwo po odstawieniu tabletek po kilku latach brania tabletek (chyba 5 bo miałam wcześnie przerwę 3 miesiące a w sumie ponad 8 lat)

Edytowane przez dorka19801
Czas edycji: 2008-02-22 o 21:36
dorka19801 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując