Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czoło w krostkach pomocy!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-31, 14:21   #311
klaudia23
Zadomowienie
 
Avatar klaudia23
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 010
GG do klaudia23 Wyślij wiadomość przez MSN do klaudia23 Send a message via Skype™ to klaudia23
Dot.: Czoło w krostkach pomocy!!!!

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość

W takim razie musisz znowu isc do dermatologa. Z takich aptecznych masci polecam benzacne i acnefan naprawde pomagaja z tym że skora po jakims czasie sie do nich przyzyczaja. A co do tego kremu i peelingu to jestem w szoku Przy trądziku nie można robic peelingu bo sie wszystko porozdrapuje, chyba że taki delikatny enzymatyczny czy jakoś tak ktory nie zawiera zadnych drobinek tylko zluszcza w jakis inny sposob ale o tym musisz poczytac bo ja nie wiem A tłusty krem? Zapewne ma mase zapychaczy. Ja bym go juz nie używala i przerzucila sie na cos lżejszego do cery trądzikowej np. http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18536 ja go mam i musze przyznac ze jest naprawde super i z tego co zaobserwowalam po kilku uzyciach - nie zapycha porów
chyba sie wybiore po nowym roku,tylko mam teraz mnostwo nauki bo w tym roku mam testy gimnazjalne,moze to tez przez stres i obzarstwo tyle mi etgo wychodzi, ale ostatnio zakupiłam taki zel do mycia twarzy ziaji antybakteryjny do cery meiszanej, i tak jakos po nim chyba mi sie pogorszyło z cera:/ bo wczesniej mialam nivee visage do cery tłustej i miałam no tak mniej,i cyba do niej powroce znow. a ten krem tłusty to ja mialam chyba z dwa opakowania probek od dermatologa i juz to zuzyłam, bo ja ogolni zadko uzywam kremow bo mam cere tak tłusta
__________________
powrót do wizażu

dbam o cere...
MŻ - WR
klaudia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując