Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-01, 20:52   #3020
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

A co tu taka cisza w wątku!

Ja też za sylwestrem nie przepadam, taki tam zwykły dzień, jak mam ochotę idę na większą imprezę, jak nie, spędzam z niewielkim gronie, tak jak wczoraj. Rownież mało hucznie Spędziliśmy go z TŻ u mnie w domu, w miłym towarzystwie, popijając przepyszne drinki, a jak o drugiej nam się zachciało spać to po prostu walnęliśmy się do łóżka i tyle
I spaliśmy do 14 prawie

Estello podpisuję się pod pierwszym zdaniem, jakie napisałaś nt. 31.12 - jak muszę, to też mi się nie chce. Co to ma być, że muszę. Phi


Ale nie zmienia to faktu, że wkroczyłam w Nowy Rok w boskim makijażu wykonanym moimi ostatnimi nabytkami i prezentami, same Chanel, Clinique, Dior itp., normalnie luksusowa kobieta się ze mnie zrobiła
Najgorsze jest to, że teraz ciężko się będzie od tego odzywczaić, a nie zawsze w S. jest promocja -30% No, zawsze pozostaje jeszcze Truskawa...

Uroczyście podtrzymuję moje postanowienie o tym, że nie będę kupowała kosmetyków w styczniu! Zobaczę, jaki będzie stan pod koniec miesiąca i może przedłuzę postanowienie na luty.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora