Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-15, 23:34   #3353
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Największym problemem jest gumka. :/ Invisibobble niestety mi spadają w warkoczu. Kucyk z kilkoma gumkami czasami sobie robię, ale moooocno się puszy, no i na treningi też się nie nadaje, bo mi wychodzą włosy. Z kolei koczków na treningi nie mogę mieć, bo przeszkadzają przy leżeniu na ziemi, czy opieraniu się o maszyny na siłowni.


Praktycznie zawsze używam serum silikonowego na końcówki.
No muszę podciąć, wiem...
Ostatnio Mysia mi podcięła z 10-15 cm, gdy miałam włosy podobnej długości, nie chcicałabym tego powtórzyć... Może poproszę mamę, żeby mi podcięła max z 5 cm i mam nadzieję, że to wystarczy.
Dlatego ja sama tnę włosy Lubię mieć kontrolę nad tym co się dzieje.
Jak mi fryzjerka "wyrównała" włosy, to z długości do łopatek były lekko za ramiona (jak się skręciły, były nad ramiona).
Fakt, miały ładny, puszysty (gruby) skręt.

Dziś mój magiczny krem olejkowy nałożyłam córce. U niej zadziałał odwrotnie - mocno dociążył włosy i się wyprostowały. Jednak muszę zadbać o jej końcówki, aby znów nie podcinać co 2-3 miesiące (ma włosy do pasa i każda pielęgnacja to nieulubione zajęcie)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora