Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątpliwości?
Wątek: Wątpliwości?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-19, 22:27   #15
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Wątpliwości.

...nie wiem czy wogóle wspólne zamieszkanie (poślubie czy przed) z mamą i babcią to dobry pomysł, uważam że każde małżeńskwo czy związek powinien mieć możliwość "dotarcia się"... związek tworzą dwie osoby które wychowały się w dwóch różnych rodzinach, każdy ma swoje przyzwyczajenia, podejście do życia itd ... Na początku zawsze jest super euforia i podekscytowanie nową sytuacją ale po czasie zaczyna wychodzić nasze "ja" i chyba jest to naturalne. Ty już widzisz że masz pewne potrzeby i przyzwyczajenia, po wspólnym zamieszkaniu powinniście stworzyć własny styl. Zauważ że on nigdy nie będzie się czuł jak u siebie. Znam wiele związków które po zamieszkaniu z rodzicami rozeszli się a potem gdy spotkali się na "neutralnym" gruncie zeszli się na nowo.
Jesli mam ci poradzić to poczekajcie ze ślubem i spróbujcie jakoś razem zamieszkać ale sami, wtedy nie będziesz miała już tych wątpliwości co teraz bo będziesz znała odpowiedź.
A jeżeli chodzi o mame ... to jest twoje życie i ty o nim powinnaś decydować nikt inny. A poza tym jak postawisz ją przed faktem dokonanym to bedzie inaczej.
Moi rodzice na początku też byli przeciwnikami takich rozwiązań ale jak już zamieszkałam z moim obecym mężem to zmienili zdanie. Wręcz zaimponowaliśmi im naszą samodzielnością.
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując