Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podróbki JT
Wątek: Podróbki JT
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-03, 14:48   #279
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Podróbki JT

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Oj tak, niektóre odpowiedzi sprzedających na komentarz, że sprzedaje podróbki są wręcz chamskie.... Aż brak słów, np QueenNY:
"Jestes zalosna oszutka, myslisz ze wystawiajac Negatywny komentarz dokonasz swojego rewanzu? Otrzymalas 100% jakosci towar,a szantazowac mozesz swje kolezanki, nie mnie. Ja i ta mam swoich stalych klientow !!"
"5 Groszowa Dama powinna sie wstydziec takiego zachowania, wnioskuje z naszej korespondencji oraz tresci ze jestes smarkula kotra mysli ze szantazem i oszustem wymusi swoje rzadania. Pamietaj ze Negatyw rodzi Negayw oraz czarna liste."


Nie wiem, czy taki sprzedający myśli, że jak napisze coś takiego to jest zabawany i cool??? Przecież taki komentarz świadczy o nim, mnie nawet zniechęca jeden negatyw na który odpowiedź jest tego typu. Może mieć nawet 5neg. ale jak odpowiedź jest kulturalna to kompletnie inaczej wygląda.

Dokladnie Sprzedawcy powinni sie zastanowic,bo ja wole zapalacic troche wiecej,ale kupowac od kogos kulturalnego,u ktorego moge miec pewnosc,ze w razie jakichkolwiek klopotow jakos po ludzku sie dogadamy.A nie z chamskim sprzedawca,ktory dobrze wie,ze wciska ludziom marne podroby i dlatego reaguje tak agresywnie.Z ciekawosci przejzalam aukcje z JT na allegro.Niestety-albo podroby,albo miniaturki,z ktorymi trudno cokolwiek zrobic,albo zdjecia sciagniete z neta lub real,ale bez kartonikow,co juz jest podejzane

your Angel,faktycznie widac roznice Chocby w ilosci napisow i wlasnie w stopniu ich starcia.Co za lipa,nikomu juz nie mozna ufac
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując