Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clinique - kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-03, 21:15   #1400
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Clinique - kolorówka

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
No własnie Joasiu powiem Ci, że tak na spokojnie analizuję sytuację. Mam jeszcze przeciez te bossskie black truffle do przydymionego oka.
Zrobiłam sobie własnie mejkap niezapominajkami....iiiii i powiem Wam, że chyba ze mna zostaną
Pieknie, pastelowe, prawdziwie pastelowe rózo-fiolety. Mejkap mega naturalny, chłodny, ekstra elegancki. A cieni do takich zadań w swoim zestawie nie posiadam. Jutro ocenię efekty w świetle dziennym (oczywiście mejkap zrobie nowy )

Joasiu, dzięki za duchowe wsparcie i logiczną dedukcję. Masz oczywiście rację.
To jeszcze w ramach wsparcia dodam, że ten najjaśniejszy kolor, którego jest najwięcej w 101 - ten beżyk - na oku wygląda prawie tak samo jak ten najjaśniejszy w Forget me Not
A wg mnie w Forget me Not jest nawet ładniejszy, bo w zimnej tonacji, z kroplą różu.

Za to faktycznie Niezapominajki lepsze są na dzień, bo delikatniejsze zdecydowanie.

No, a nie można w końcu cały czas być femme fatal, co nie

ps zaraz, zaraz, bo Tobie obrzydziłam 101, a po co mnie one w takim razie, skoro mam i Niezapominajki i Plum Seduction?

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Joasiu jak mnie Gosia jeszcze nie zgwałciła to znaczy żem bezpieczna
przynajmniej tu mam luz
Czekaj, czekaj

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Joasiu, popracujemy nad tym

Juz nie długo, juz nie długo

Nie znasz dnia ani godziny, jak Ci zrobie oko, to się zastawisz
Jestem za jakąś zmasowaną akcją

Małgosiu, 101 jest w Douglasie w moim mieście - za cenę morderczą, niestety. Daj znać w razie czego
__________________


joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora