Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Maturzystki 2008 cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-05, 12:39   #1119
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Maturzystki 2008 cz. II

no ndobra, a teraz czas na poemat o moejj studniowce



bylo bosko!


i tyle powinno wystarczyc..


jeszcze moge dopowiedziec, ze nog to nie czuje, a raczej wrecz przeciwnie caly czas je czuje.. na parkiecie do konca do 4.. w domu po 5..


bardzo sie ciesze, ze jeszcze z Promykiem mamy jedna studniowke w tym roku, bo bylo by zal, ze bardzo malo kiedy jest sie na tak dobrej zabawie..

dj fajny (tylko podkoniec za duzo techno puszczal, no ale w koncu wiem jak to sie tanczy;P )
zespol takze bardzo fajny, choc nie moi kumple i torch edisco polo zajezdal


polonez tez wyszedl, nikt sie nei zabil, nikt sie perfidnie nie pomylil.. tylko klanialismy sie dupami do rodzicow:P

bylo super, super super.. a pani fotograf caly czas robila mi i Tztowi zdjecia mama nadzieje,z e wszystkei da na plytke.. Pan fotograf zrobil mi sliczne 8tak przypuszczam, ze bedzie) zdjecie jak tancze z Tztem i tylko za jego plecow wystaja moje oczy w ogole smiesznie bylo z tymi zdjeicami, bo przykladowo.. pary podeszly sobie do fotografa zrobic zdjecie i tam siadali, my z Promyczkiem tez poslzismy i niespodzianka- pani fotograf robila nam zdjeica bez kolejki i nie na tych dennych krzeselkach


hehehe, albo wywyiajmy na parkiecie z Promykiem, i mi spadla podwizak i ponczoszki sie podwinely.. wiec zeszlam na bok podicagam, a tam kamerzysta heheh no ale moj Rycerz zaslanial mnie:P


fryzura sie pieknie spiala i trzymala do rana.. w sumie jeszcze mam ja naglowie.. troche poprawek, poprzesuwania wsuwek i bym mogla dzis znow isc na impreze..


makijaz trzymal sie rewelacyjnie, az sama bylam zdiwiona.. w ogole zaskoczyla mnie paletka cieni z H&M za 9.90..bo ja to juz w ogole mam manie cieni.. w domu mam 3 czy 4 paletki, a ta jest najmniejsza i jest 5ale czego jak czego, tego zakupu nie zaluje..

ciesze sie, ze nie mialam pierscionka na palcu, bo i tak penwie bym go zdjela.. bo wywijaniu na parkiecie, albo by poranil tzta, albo by nie za bardzo cisnal w palec, bo przy takich paletach jednak troszke palce i stopy puchnal

w ogole brecht, bo mo historyk, u ktorego bylam WCZORAJ na zajeciach rozmaiwal z moimi kolegami z klasy i podeszlam do niego sie przywitac zamienil ze mna dwa zdania i dopeiro mnie poznal!


tanczylam tez z Moim Ukochanym Panem Od WOsu iw powiedzial mi, ze zawsze wiedzial, ze jestem piekna kobieta, ale ze wczoraj to juz w ogole i mi tak slodzil, ze szok.. i skzoda, ze tak krotko.. hehehe, zapytal sie czy bede mu towarzyszyla w zabawie do rana, ale niestety odmowilam, bo bylam z Promykiem (ktoremu kolega zaczal gadac na faceta od wosu i byl cholernie zazdrosny, wiec pozniej nei moglam jeszcz epotanczyc)..

to chyba juz wszystko..

bylo wpsaniale..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05435.JPG (3,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05440.JPG (5,2 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05456.JPG (4,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05430.JPG (4,3 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05423.JPG (5,2 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez lele
Czas edycji: 2008-01-05 o 13:37
lele jest offline Zgłoś do moderatora