Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-28, 05:47   #2189
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Tylko TŻ pozwiedza , ale choć rozmowy ma tylko w 1 dzień to będzie aż 3 dni w Dublinie! Więc może coś tam ogarnie

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------



PanieńSKI mam przed ślubem, owszem.. za granicą ale nie lece tam samolotem
Chodzi o to, że po ślubie w stanach mamy już bilety na sylwestra i one są na moje panieńSKIE nazwisko. Uff teraz chyba wszystko jasne?

Trochę się jednak najeździmy w tym roku . Teraz tylko jakaś ostateczna decyzja z kiecką do ślubu i z obrączkami i można jechać.
Hahaha. No ja zrozumiałam "kupione bilety na moje panieńskie", że na zabawę panieńska masz kupione, teraz Ciebie zrozumiałam ,ze na nazwisko panieńskie masz kupione.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora