Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-07, 19:53   #159
anah
Zakorzenienie
 
Avatar anah
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 689
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D czIII

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Czy na plotkach można się też pytać o filtry?
Bo ja chciałam zapytać o Antheliosa mogę tutaj?
Moje zimowe odkrycie to krem Anthelios SPF 50 Creme foundante (tak się to chyba pisze), używam go ciągle, ale chciałam kupić mleczko Anthelios SPF 50 Lait veloute bo wychodzi oszczędniej, tylko nie wiem czy mleczko i krem bardzo się różnią, bo jeśli bardzo to jednak wolę kupować nadal krem, który jest cudowny na zimę.
Cytat:
Napisane przez moni00 Pokaż wiadomość
Ja właśnie jestem po takiej zamianie CF na LV, między innymi ze względów ekonomicznych. Co prawda LV używam od kilku dni, wiec wszystkiego pewnie o nim jeszcze nie wiem ale... nawilża lepiej, świeci się trochę mocniej na buźce(chociaż chyba konsystencja obydwu filtrów jest podobna,jeśli nie taka sama) i trudniej go opanować przy pomocy pudru niż CF. O ile mnie nie zapcha, a raczej nie powinien, bo skład jest podobny, to zostanę przy LV

pozdrawiam,
Monika

LV jest rzeczywiście bardziej świecący, CF troszkę treściwszy, obydwa świetnie nawilżają i obydwa filtry zapewne używałabym, gdyby nie to, że mnie zapychają. CF miałam pełnowymiarowe opakowania i byłam bardzo zadowolona w czasie stosowania peelingów migdałowych. Niestety. jak nie złuszczałam sie intensywnie i używałm codziennie, to zaczęły robić sie zaskórniki. LV miałam kilka próbek i po kilku dniach ten sam efekt co po CF. Myślę, że nie służu mi dwutlenek tytanu wysoko w składzie. Dla porównania, dwutlenek tytanu w Dermo-pediatrics mnie nie zapycha, bo juz ciut dalej w składzie.
anah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując