Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-28, 21:17   #64
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak Ale to ma byc rozswietlacz, wiec jasny moze byc. Z drugiej strony zbywam Superb, a jesli on podobny do neigo, to nei chce

Takei zestawy:

Look in a Box – Limited Edition

-Fun + Flirty – The Wrong Man Eyeshadow, Only For You Lipglass, Cherry Blossom Girl Lipstick, In Extreme Dimension Mascara

-Girl Band Glam – Beyond Gorgeous Eyeshadow, Dark Twist Lipstick, Heroine Lip Pencil, In Extra Dimension Mascara

-Sassy Siren – Divine Decadence Eyeshadow, Are You Flirting With Me Lipstick, Graphblack Technakohl Liner, Haute & Naughty Mascara

-Sunblessed – Deception Eyeshadow, Blacktrack Fluidline, Sunblessed Lipstick, False Lashes Mascara

-Downtown Diva – Chai Me Up Eyeshadow, Blacktrack Fluidline, Hot Pepper Lipstick, Upward Lash Mascara

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------



---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

A najlepsza paleta 15-ka - same maty


C’est Chic Eyeshadow Palette – Limited Edition

Soft Brown – Soft golden peachy-brown (Matte)
Demitasse – Mid-tone brown (Matte)
Corduroy – Muted reddish-brown (Matte)
Dash of Mocha – Dark beige brown (Matte)
Pale, Please – Washed out pink (Matte)
Oo La Cafe – Mid-tone neutral (Matte)
Choc-ful – Dirty mid-tone pink (Matte)
All’s Rosy – Deep p ink rose (Matte)
Embark – Intense reddish brown (Matte)
Drawing a Blanc – Creamy beige (Matte)
Fogged In – Dirty grey (Matte)
Pinch of Sage – Warm grey (Matte)
Dance in the Dark – Dark brown (Matte)
Raven-eyed – Deep dark navy (Matte)
Rozświetlacz bym wzięła, ale dimensionowy Ciekawe kiedy one będą i nowe Strobiki

Nie wiem czy wezmę jakiś zestaw hmm.. Sassy Siren wydaje się fajny, bo w Sunblessed chyba za jasna szmina będzie.

Konturówki Heroine nie mam, ale w sumie mi nie potrzebna. Szmina pewnie też zbliżona do niej

Paletka piękna Dobrze, że mnie nie kusi. Jakoś ostatnio nie chce mi się oczu malować, czasem tylko kreskę zrobię.

Coś zbyt rozsądna zakupowo jestem ale to może dlatego, że mam pędzle nieopłacone i nowe na liście

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

A może jednak Fun+Flirty Byle szmina nie była Lustre
neath jest offline Zgłoś do moderatora