Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-08, 12:32   #3423
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe kosmetykoholiczki - grupa wsparcia NK

Jestem narazie na 109 stronie wątku - nieźle naprodukowałyście


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Pozdrowienia od Hosenki z UK

Napisała, że kupiła świetny rozświetlacz w Boots, o taki http://www.boots.com/shop/product_en...=000&imageid=1
Podobno jest prześliczny, więc pomyślała o nas i prosiła, by zapytać, czy któraś jest chętna, kosztuje 8,50 funta. Tak więc jeśli któraś chce, to dajcie znać

Kusi nawet z wysp
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
No nie, wyspiara nawet tam nas dopadła
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Wysłałam już tej Wstrętnej Kusicielce stosownego smsa Bo jeśli ten rozświetlacz jest taki, jak myślę, czyli daje bardziej poświatowe niż drobinkowe rozświetlenie, to nawet się nie zastanawiam

No, nie Dobra jest
Tak tak, Kusicielka to moje drugie imie


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Cienie też brzmią kusząco, ale jakoś ich na stronie Bootsa znaleźć nie umiem a w ciemno na pewno nie wezmę, zwłaszcza, że właściwie nie wiem, jak to ma wyglądać

EDIT: Znalazłam To pewnie to http://www.boots.com/brandtreatment/...tionid=1031586
Tak, to te


Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Edycja: Mój boże i ta paletka sypkich cieni ma w sobie ten pędzelek ze zdjecia? Matko
Ma pedzelek Bardzo zdziwła i zaskoczyła mnie taka forma sypkich cieni - bardzo innowacyjna. można je bezpiecznie zamknąć bo w wieczku byly takie wypukłości które zamykały szczelnie poszczegolny pojemniczek z cieniem.

Nie wziełam ich bo mało intensywne kolory dawały



Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Hosenka będzie nas mieć na sumieniu, niedobra
Wysłałam jej już smsa, że my trzy bierzemy, a ice i rzyrafka na razie niewiadomo. Biedaczkę z torbami puścimy...
Spoko spoko - dobrze że TZ rzucił kasą na "Gwiazdkę" + potem jeszcze przed wyjsciem do pracy włożył mi do kieszeni małe co nieco


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Mi nie tyle odruch się uaktywnia, co jakaś uśpiona mania się wybudziła. I już mi się marzą maczki, panstiki rozświetlające, perełki avonowe i inne takie I jeszcze Hosenka kusi do tego. Ale w sumie powinnam się tylko cieszyć, bo będę mieć dzięki niej i rozświetlacz No7 i złotą czekoladkę
Bedziesz miec, bedziesz Już leżą bezpiecznie u mnie w domku - wyślę jutro, bo dziś nie jestem w stanie


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś zupełnie znienacka cienie trójki Burżujka. No ale nie mogłam ich nie wziąć za 16,11zł, zwłaszcza, że od dawna się na nie czaiłam. W GC przecenili je na -70%, a jeszcze przed świętami były na -50% tylko .
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Ano szkoda. W ogóle szkoda, że Bourjois traktuje nas jak kraj II kategorii i połowy sezonówek nam nie daje, a i palety kolorów uszczupla
No i oprócz bogatszej oferty w UK Bourjois wiele tańszy niż w PL. Kupiłam róż (chyba nie ma go w PL) za 4,75 czyli 23,75 - co prawda był w cenie promocyjnej ale i bez niej wychodzi taniej. Czekoladki bez promocji 6,95 - czyli też taniej niż w PL

Miałam jeszcze ochotę na roż L'Oreala - 6,99 (35 zł).
Kurcze to nie sprawiedliwe, że przy zangielskich zarobkach ceny sa nizsze niż w Pl


Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
No właśnie, Dobra Dusza Snow, kupiła mi moje dwie czekoladki: białą i jasną brązową A Druga Dobra Dusza Hosenka przywiezie mi złotą

PS Snow, możesz spróbować poprosić Hosenkę o złotą, kosztuje w przeliczeniu jakieś 35-40zł. Sama się zaczęła na nią napalać, bo mi napisała, ze chyba jutro poleci po złotą dla siebie
Mam nadzieję, że mnie Hosenka za to nie ukatrupi
Oj źle liczysz - czekoladka dokładnie 34,75

Dla siebie nie wzięłam, bo stwierdzilam że za żołta i za ciepła dla mnie.


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja się boję igieł, i to przeraźliwie, zrodziła mi się fobia po traumie z dzieciństwa Niestety nikt poza moją mamą mnie nie rozumie i wszyscy pukają się w czoło, jak słyszą, że na wdiok igły/strzykawki z igłą dostaję histerii
Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod nienawiścią wobec Igieł - pobieranie krwi kończy się u mnie w większości przypadków omdleniem
A ja uwielbiam igły. Od najmłodszych lat uwielbiałam pobieranie krwi ale nie z palca tylko z ręki. Gdy szłam do lekarza to zawsze pytałam z nadzieja w głosie czy bede miała krew pobieraną a jak rodzice mówili ze ne, to płakałam Nawet jako dziecko patrzyłam jak pani wbija mi iglę. Szczepienia lubię i też patrze


Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

JA o niej marzę od dawna, nie mogłam sobie przez całe lato dobrać odpowiedniego brązera więc dałam spokój i czekałam aż jakaś 'naiwna' dusza coś palnie o zakupie tego burzujkowego cudeńka.
Oj bo nie dostaniesz czekoladki

KTO CHCE ZŁOTĄ CZEKOLADKĘ BO WŁAŚNIE SIĘ ZWOLNIŁA



Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Wybijcie mi proszę ze łba róż L'oreal. Argument, że mam sporo róży nie jest skutecznym argumentem.
Ja bym nabyła w UK jakiś róz, ale niestety na lotnisku w Superdrug nie mieli kolorówki Loreala. Szkoda ze o tym nie wiedziałam - kupiłabym w miescie u TŻ. za 7 funtów to żal nie skorzystać (35 zł)


Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Dziś też zrobiłam sobie "dzień bez kremu", czyli nie nałożyłam nic na twarz poza żelem pod oczy i maścią na syfki i powiem Wam, że czasem dobrze dać cerze odpocząć, bo choć rano była ściągnięta(a przetarłam ją tylko tonikiem), to teraz mimo sebum nie świeci się i wygląda dobrze A na wieczór zastosuję maseczkę jakąś
A ja własnie musze się dziś kitować kremem - non stop nakładam połtłusta Tołpę - mam bardzo wysuszona skóre - jak zwykle gdy jestem chora



Zaczynam powoli wklejać fotki zakupów
Bedą na odpowiednich watkach (+ na "co sobie ostatnio kupiłyście" bo nie tylko mazidła kupiłam).

Chyba że tu tez wkleić?

Póki co wklejam czekoladki Magji i Rzyrafki i rozświetlacze Hex Magji i Ice - na dowód że są


(Nadrabiam zaległości dalej)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1490.JPG (104,9 KB, 226 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1492.JPG (50,5 KB, 74 załadowań)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora