Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy faceci za Was płacą?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-08, 18:35   #506
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Czy faceci za Was płacą?

Cytat:
Napisane przez magd00sinek Pokaż wiadomość
Ojej.

I co do 'radości z życia tych chłopów' - wyobraź sobie, że niektórym właśnie sprawianie przyjemności swojej kobiecie daje radość.
Oczywiście kwestia materialna jest tylko jednym z pól, gdzie można tę przyjemność dać.
Mnie baaardzo daleko do 'pasożytowania' na moim ukochanym, ale gdy np. kupi mi perfumy wiedząc, że je uwielbiam, i że sama nie przeznaczę na tak niepraktyczną w pewnym sensie rzecz swoich pieniędzy, to nie wyrzucam go z nimi za drzwi - bo przecież jemu właśnie sprawi radość to, że te perfumy cieszą mnie.
Zdanie pogrubione - bardzo mądre stwierdzenie. Kiedy mój TŻ płaci za mnie, a ja się sprzeciwiam, zawsze twierdzi, że dla niego to sama przyjemność. Wielokrotnie to powtarza. Uważa że skoro zarabia i to on zaprasza mnie, płaci. I nie robi tego dlatego, że ja nie mam pieniędzy czy wymagam od niego sponsoringu. On CHCE sprawić mi przyjemność, przynajmniej w taki sposób. Faceci uwielbiają się wykazywać, więc dla nich to też pole do popisu. Wielu mężczyzn tak jest wychowanych, że to oni mają w towarzystwie kobiety pokrywać rachunki. Nie żeruję na jego pieniądzach, wielokrotnie w ramach odwdzięczenia się ja mu coś kupuję czy płacę również i za niego. A jak? Przy kasie szybciej podaję pieniądze kasjerce od niego
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując