Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Plastry antykoncepcyjne Lisvy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-30, 14:24   #289
Nie_lykam
Przyczajenie
 
Avatar Nie_lykam
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 12
Dot.: Plastry antykoncepcyjne Lisvy

Cytat:
Napisane przez wiktoria_leva Pokaż wiadomość
Hej,
Od niedawna stosuję plastry Lisvy. Podoba mi się to, że są przezroczyste, ale... Jadę w lipcu nad morze i boję się, że mi się opali takie kółko Nie chcę przerywać antykoncepcji (na pewno nie na wakacjach ) ale nie chcę też potem mieć białego kółka na pośladku...

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Hej dziewcyzny! Czy któraś z Was stosowała plastry nad morzem? Mam obawy, że mi się odklei albo opali...
Bez obaw - możesz spokojnie jechać na wakacje Plaster wyposażony jest w filtr UV.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Ok dziekuję poczekam bo muszę w poniedziałek kleić drugi a w jakie miejsce przyklejasz? , bo ja nosilam na pośladku i po 6 dniach sie odkelił przykleilam go w inne miejsce obok .. ale już się tak nei trzyma znaczy , że jak odkleje i przykleje i w nowe miejsce to nie działa? plaster jak to jest . Mam świra na punkcie , że będą się odklejać ;/ po kąpieli lub na basenie...
Disnejova, jeśli odklei Ci się plaster, to w ciągu 24h możesz przykleić go ponownie, o ile nie jest brudny i dobrze przywiera do wybranej części ciała. Ponowne przyklejenie nie zmniejsza jego skuteczności.
Nie_lykam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując