Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-30, 14:08   #1583
MuniaMusia
Zadomowienie
 
Avatar MuniaMusia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 744
GG do MuniaMusia
Dot.: Nasi mecze wygrywają a lipcówki swe dzieci na świecie witają! Lipcówki 2016, cz

Cytat:
Napisane przez dzojsticzek Pokaż wiadomość
Elfka kciuki za Was Dziewczyny!

Ja też co jakiś czas zobaczę co tutaj piszecie, ale coś mnie odrywa
Widzę, że wypakowane Mamuśki po lekkich problemach zawsze wychodzą szybko na prostą
I faktycznie tak jak któraś z Was napisała, te które mają objawy porodu czekają a na pierwszy rzut wzięli dziewczyny, które w większości nie miały objawów (prócz Aridy).
Ja dzień przed porodem miałam bardzo spuchnięte kostki u nóg ale pewnie to przypadek i powiedziałam do TŻ, że mi jakoś dziwnie... chociaż to mówiłam przez ostatnie 9miesięcy więc i tak nie zwrócił na to uwagi

Ja dziś po zdjęciu szwów z brzucha, szybko poszło oraz bezboleśnie.
Mały Misio je cyca i najchętniej spał by na nim. 10min karmienie, odbijanie i znów chce jeść (a przecież już spał!)...
Mimo, że jest malutki (51cm 3100) to pieluchy z Rossmana '1' nie sprawdziły się i bardzo odciskały więc przerzuciliśmy się na Pampersy 2 i Dady 2.
Już zdążył mnie osikać z fontanny dwa razy... a Kattoo radziła żeby zakrywać interesy ale ja o tym zapominam

Zmęczona jestem bardzo...
Szybko te szwy Ci zdjeli
Energii życzę!

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
czym zakrywać interesy? Jak myć interesy? Nie miałam do czynienia z tak małymi bezbronnymi interesami!!!


Cytat:
Napisane przez Elfka86 Pokaż wiadomość
Martynka urodziła się o 11:30 51 cm, 3290 g
Mówiłam, że już urodziła!
Gratki Elfku
__________________

Mój blog szyciowy

Szczęśliwa żonka [od 10.09.2011]
Kierowczyni [od 26.09.2011]
Tymoteusz [12 lipiec 2016]



MuniaMusia jest offline Zgłoś do moderatora