Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaka FRYZURA będzie mi pasować ? - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-08, 21:13   #1031
Latteccino
Przyczajenie
 
Avatar Latteccino
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
GG do Latteccino
Dot.: Z czarnych na brązowy baleyage...

„Popielato brązowy” –wiernie określa pragnienia mej przyjaciółki i moje nieprzespane rozmyślania w osiągnięciu zamierzonego –taka za mnie „mała farbowniczka” ) Historia naszych dokonań, w tej dziedzinie datowana jest od hy. . . właśnie? <w każdym razie, posiada Ona z natury ciemno brązowy kolor włosków, o wyjątkowo mocnym i intensywnym pigmencie (bywają równe tej palecie kosmyki w wersji nieco „wyblakłej” ‘równej urodzie słowiańskiej). Miała już owe dziewcze winne, brązowe z refleksami miedzi i kolejno syskie dostępne na rynku piękne szatynowo –brunatne_w dozie wakacyjnej namiętności zmiany zażyczyła sobie pani bordowych >>Garnier 100%Color winna czerwień << Jak widzisz odcień jest wyrazisty, lecz wykonany na ciemnej czuprynce jeszcze bardziej ja przyciemni, tworząc słoneczne poblaski w zamian za dany efekt –roboty było troszku lecz dałyśmy radę. Po okresie odpoczynku przyszedł czas na szkolne „zamiłowania” =i właśnie Jej umiłowanie do szarego brązu. . . Agata wykonaj <dowiedziałam się Więc ok. –podstawa w tonacji: ciemny ‘jasny należała do tego 2giego, a więc dokonanie „mocniejszego” kol. Nie stanowiło problemu_tylko jak tu przejść od ciepłych(az TAK) ku zimnym –srebrzystym odcieniom. . . Cząsteczki czerwieni są najmniejsze, dlatego farba szybko bleknie –popędziliśmy ją stosując „rumiankowe cuda” (napary, szampony) <i w taki to sposób zniknął ‘po części niechciany rubin. Następnie koloryzacja >>Garnier Belle Color szatyn22 << KILKUKROTNA oraz srebrna płukanka. I teraz włoski ma niczym te wyśnione a ja mogę zastosować ową notkę p
Na marginesie –popielaty blond to dobry pomysł, nie nada innego koloru a jedynie grafitowy odcień –powodzonka
Latteccino jest offline Zgłoś do moderatora