Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-08, 22:30   #3690
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Hosenko smackersy też masz z UK??
też a ile jeszcze zostało innych pojedyńczych i zestawów ale kaski już brakło


Cytat:
Napisane przez Joanna Pokaż wiadomość
Hosenko w kotrym sklepie w UK jest taki wybor smackersow?chadzam do superdruga i bootsa najczesciej,ale jakos mi sie nie rzucily w oczy.
W tych sklepach nie ma
Są w Claire's Zapewne kojarzysz - sklepy a akcesoriami, malowidłami Claire's (ta paletka wygladajaca jak notesik jest od nich właśnie) no i smackersami. Są teraz wyprzedaże więc warto się przejść Ale praktycznie w każdym Claire's inne smackersy: w mieście gdzie meiszka mój TZ kupiłam ten zestaw w torebeczce i pojednyczną Cole i cukier waniliowy. Na zakupach w Taunton zestaw Starburst a na lotnisku w Bristolu trójpaki. Tam był w sumie największy wybór - były jeszcze inne zestawy (m.in ośmiopak z oblędnymi jak przypuszczam smakami: między innymi jabłko + zurawina, granat i inne takie ), smackersy w tubeczkach - smoothie (gruszka + brzoskwinia była w zestawie z innymi rożnymi smackersami a osobno jakiś inny rodzaj) i inne rodzaje ...

http://www.claires.co.uk



Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
a to spoko ja znowu jestem przekonana ze ten No7 trzykolorowy dla mnie bedzie za jasny
Dla mnie jest świetny - nie mam jasnej karnacji, raczej taką srednią, ale źle się czuję w ciepłych kolorach - kulki TBS nie były ciemne, tylko za ciepłe. Z tego samego powodu nie kupiłam złotej czekoladki Bourjois.

Rzyrafka: Róż to nr 35 Lune D'or - kolor i cena (niecałe 24 zł) marzenie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora