Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zinalfat - Krem kojąco - regenerujący
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-10, 13:02   #17
dinaah66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 11
Thumbs up

Cytat:
Napisane przez iziaczek Pokaż wiadomość
Bo trzeba odrobinke pomysleć,w weekendy nikt nie dyzuruje przy skrzynce meilowej,ale jak widać masz z tym problemy ,i nie tylko pewnie
to grzecznie poproszę(bo jak inaczej napiszę to będzie że znowu złym tonem mówię) abyś Ty pomyślała-nie wysyłałam maila w weekend (włączając piątek)-to po pierwsze, a twoje słowa "ale jak widać masz z tym problemy ,i nie tylko pewnie"-rzeczywiście to było bardzo miłe (jak ja bym tak napisała to by było znowu że złym tonem mówię ale najwyraźniej nie dotyczy to reszty!!)(mam nadzieję że wykrzyknik nie przeszkadza)

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
ja np. wykazałam zainteresowanie, wklepałam w wyszukiwarkę i przejrzałam te 30 aptek, bo chciałam Ci pomóc ale amistad.k.m.s mnie ubiegła
skoro ja mogłam to czemu Ty nie?
ok już Ci mówię dlaczego -mam tylko godzinę internetu dziennie i wiele innych rzeczy do załatwienia przez Net, dlatego

a pamiętam jak kiedyś szukałam kosmetyków i natknęłam się na forum wizaż-a tam wszyscy spoko-jak ktoś zapytał o skład INCI to mu podali bez problemu(nie mówiąc zainteresowanemu że sam ma se poszukać, że jest leniwy albo coś jeszcze innego co sugerowała"iziaczek")

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2008-01-10 o 17:04 Powód: Post pod postem
dinaah66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując