Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-11, 21:25   #260
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

od siebie polecam serum olejek - jednak od razu napisze - lepiej zamowic kwas hialuronowy, sam olejek sie niezbyt wchlania, a z zelem inna sprawa, przyjemny w stosowaniu i w ogole nic nie zapycha. Po zmyciu makijazu uzywam, nie moge na noc bo wtedy nakladam cos innego

A olejek do mycia twarzy to cudo jak dla mnie!!! Nic tak nie oczyszcza mojej buzki! wszytskie mleczka sie przy nim chowaja. A co do wystarczalnosci... starczy napewno na dlugo bo wystarczy odrobinka olejku po nim przecieram tawrz hydrolatem zeby pozbyc sie tlustej warstwy na skorze po olejku do mycia twarzy. Pieknie zmywa makijaz - na oczy nie probowalam. Ale polecam

Juz jakis czas temu odstawilam zel do mycia twarzy, oczyszczalam mleczkiem i tonikiem ale skora byla jakas taka... hmm mialam wrazenie ze nie do konca oczyszczona. A po olejku odswiezona, nawilzona, zero podraznien.

A teraz ide do kapieli i peeling na buźke, swietny jest

Mam jeszcze tonik z BHA 2%, a wolalabym 1 teraz tak mysle, no trudno zrobie ten, mam nadzieje ze nie bedzie za mocny.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora