Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-13, 08:58   #2910
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Witam sie i ja po calej nocy przewalania z boku na bok. Snu moze 3 godziny. Jeszcze koszmary mi sie snily. Dobrze, ze mloda aktywna to nie panikowalam po obudzeniu.

Wczoraj bylismy w meksykanskiej knajpie wieczorem i chyba za duzo i zbyt ciezko na noc juz dla mnie.

Fortuna,
mialam ci wczoraj napisac, ale mi ucieklo. Na wizycie pod koniec czerwca moja gin, ktora jest za praca w ciazy, powiedziala, ze juz nie bedzie ze mna dyskutowac. Czas na zwolnienie i odpoczynek i koniec. Bo szyjka, bo twardniejacy brzuch plus upaly.
A teraz jestem juz mega zadwolona. Odpoczywam, wszystko na spokojnie zalatwiam i ani jednego dnia sie nie nudzilam. Brzucha przy komputerze nie zgniatam i duzo lepiej sie czuje. Jesli nie musisz pracowac, a z tego, co piszesz tez jest ci juz ciezko, to pomysl nad tym zwolnieniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki Polta za radę, masz w pełni rację, dla dobra Małej zwijam się do domu od przyszłego tygodnia
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora