Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-15, 08:46   #681
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Pokażcie pazurrrki! Ale te naturalne....

nadrabiam komentowanie naszych golych naturalek xP

Cytat:
Napisane przez Roxette Pokaż wiadomość
od dawna śledzę wątek, ale pierwszy raz odważę sie pokazać moje paznokcie, nie zwracajcie uwagi na długość, bo nie są równo opiłowane i długość nieregularna, ale na szczęście naturalne, już kiedys miałam zdecydować się na tipsy, ale zrezygnowałam, teraz mam zamiar kupić jeszcze nail tek
ładne, naprawde zadbane paznokietki, nie wiem czemu ale widzi mi sie na nich taki czekoladowy brązik;]
Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
Moje w chwili obecnej.
Kilka dni temu były 5 razy dłuższe,ale jeden się złamał i poszły wszystkie pod pilnik
Zdjęcie kiepskiej jakości bo aparat zostawiłam w domu a to telefonem robiłam
Problem mam z nimi duży - kciuk się tak rozdwoił ,że (nie widać na zdjęciu) paznokieć zszedł do połowy
Używam teraz Alessandro i widzę efekty w twardości płytki,ale rozdwajają się dalej
na zdjęciu nic nie widać. Jesli masz problemu z pazurkami i odzywki nie pomagaja to moze zastosuj jakiś domowy sposob? No i lykaj skrzyp;P
Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
ghana ładne pazurki, a jakie masz białe końcowki
serio byly az tak biale? w sumie nawet nie orientuje sie czy to dobrze czy zle?
Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
Moje pazurki Niestety słaba jakość zdjęć Na żywo wyglądają o wiele lepiej
wygladaja bardzo ciekawie, aczkolwiek 'usmiechnij' troche polozenie tego brokatu, bo jest jak od linijki:P



ja swoje wrzuce moze jutro albo w czwartek inaczej mwoiac jak zmyje aktualne pazurosy
ghana jest offline Zgłoś do moderatora