Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-15, 13:24   #3527
Princesika
Zakorzenienie
 
Avatar Princesika
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 6 004
Dot.: Mamusie czerwcowe 2015!część 11 :)

Ma ktos jakas wizje na obiad?

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Marei rozmawiałam z panią psycholog kliniczna w ośrodku wczesnej interwencji i potwierdziła ze zazwyczaj (choć nie zawsze) dzieci rozwijające się później ruchowo szybciej rozwijają się umysłowo, szybciej mówią itp. i na odwrót. Podkreśliła ze zazwyczaj a nie zawsze. Chodzi o to ze za te obszary odpowiedzialne są różne polkule mózgowe i niedojrzały układ nerwowy nie ogarnia ich naraz. Dlatego kiedy dziecko rozwija się ruchowo często "zapomina" znane już wcześniej słowa
U nas to chyba tak jest. Laurka mowi naprawdę sporo slow, strasznie szybko wszystko lapie i nasladuje. Ale ruchowo... leniwiec pierwszej kategorii.
Ale jak mowi Gro tak to jest z naszymi trzynastkami

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Cytat:
Napisane przez mehja Pokaż wiadomość
u mnie to tylko rossmann jest
ale mam lokalną drogerię, świetnie zaopatrzoną i ceny niskie mają to tam zerknę

wybiła mi 3 z przodu to chyba pora zacząć coś stosować nie?




kurcze :/ to pozostaje mieć nadzieję, że szybko jej minie i nie będzie się budzić

to jak nie pije mm ani cyca to w ogóle mleka juz nie pije?
Raz dziennie kp po kapieli. A tak to rano i wieczorem je kasze na mm taka na gesto z lyzeczki wiec chociaż tyle. No i raz dziennie jogurt lub twarog. Cale szczescie, ze te kasze je chetnie bo bym zwariowala chyba
__________________
Królewna
Princesika jest offline Zgłoś do moderatora