Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-15, 19:44   #2827
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXV

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Jak sie dowiem jak w telefonie robic gify to wam wysle jak moj 40 kilowy labrador chrapie niemilosiernie. Az mu wary podwiewa
40 kg! Wooow! Jest co czesać!
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Anoli, super zakupy

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Takiego czegoś to nigdy nie widziałam totalny chaos w Gdańsku. Teraz się unormowało ale do pracy dziś w 1 i 2 strone łącznie 12 km zrobiłam. Jestem ciekawa jak się wytłumacza z nasypów pod PKM czemu zjechały. Coś czuje że bedzie wieksza afera. Zlikwidowali zbiornik retencyjny a w to miejsce kończą budować kolejną galerię ( naprzeciwko Galerii Bałtyckiej)
Tak się kończy brak logicznego planowania przestrzennego i wszechobecna "presja inwestycyjna" Ja się niestety z tym często spotykam. Nie ważne co będzie później, ważne to co jest teraz
Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
nieskromnie powiem że bywało lepiej


Miska spakowałaś się?

klękajcie narody tż mi pozwolił być jutro kierowcą znowu będziemy mieć ciche dni
ooo a po czym wnioskujesz? zazdrości Ci umiejętności?
Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
hmmm moje wziął i pojechał na przegląd i zatankować co nie zmienia faktu, że nadal nie odebrałam butów
Oj, chciał dobrze, a wyszło jak wyszło. Daruj mu
Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Super zakupy


Miśka świetne te teksty wrzuciłaś

Amyz tak się cieszę, że teleexpress wrócił
humor mi się poprawia zawsze jak Was czytam

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczynki

Anoli

Lista zamówionych produktów:



AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora