Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy z moimi zarobkami dostanę kredyt/pożyczkę?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-18, 15:14   #12
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Czy z moimi zrobkami dostane kredyt/pozyczke?

Cytat:
Napisane przez duzybalon Pokaż wiadomość
Hej. Pracuję na umowę o pracę na pół etatu. Moje zarobki na umowie wnoszą 930 zł brutto, umowe mam do 31.12.2016 r.

Bardzo potrzebne są mi pieniądze i chce wziąć pożyczkę albo mały kredyt. Czy z taką umową, zarobkami dostane kredyt/pożyczkę i jeżeli tak, to orientujecie się jaką kwote maksymalnie bym mogła dostać ?

Potrzebuje ok 2 tysiące, nie więcej...

Nie chce pchać się w Wogn.a czy inne firmy naciągające, chce wziąć kredyt/pożyczkę w swoim banku, czyli Banku Spółdzielczym a konto w nim mam od 3 lat ale jest to konto studenckie.
Wypłate dostaje od ręki, szefowa nie robi mi przelewów elektronicznie i w tym miesiącu na moje konto nie wpłaciłam sobie ani grosza, więc czy to też bank weźmie pod uwagę?

Co myślicie?

Oczywiście ide dziś do banku, wszystkiego się dowiedzieć, ale pojdę dopiero po 16 i do tego czasu chciałabym się coś dowiedzieć, czy wogole jest szansa dostać pożyczkę, czy się nie zbłaźnie ...

Dziękuje
Na co ci ta kasa? Cos waznego? A rodzina jak poprosisz moze ci pomoga?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując