Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-19, 15:45   #297
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Kosmetyki Ziaja -co sądzicie część II

Cytat:
Napisane przez mabo Pokaż wiadomość
Witam
Widziałam na poprzednich stronach wzmianki o kosmetykach z serii ziaja PRO. Była rekomendacja maski relaksującej i słów parę o serii na naczynka. Na KWC jest opinia dot. toniku odświeżającego bezalkoholowego. Miałabym prośbę - jeśli którejś z Was wpadną w ręce inne kosmetyki z tej serii podzielcie się koniecznie wrażeniami

A już szczególnie jeśli ktoś maskę z glinką zieloną by posiadał, krem pod oczy rozjaśniający czy maskę glinka zielona + mikrodermbrazja

pozdrawiam
Posiadam maskę ziaji pro glinka + mikro. Jeśli miałaś styczność z podobnym produktem z serii BioBalans w saszetce to moim zdaniem ta jest podobna, tyle, ze z tego przepastnego słoiczka można zaaplikować dowolną ilość i łatwiej nią wykonać kluczowy dla tej maseczki masaż mikrogranulkami. Maska nie zasycha, czyści i rozjaśnia. Świetna do cery mieszanej - taką mam ja.
Moja mama ma krem rozjaśniający pod oczy. Jest szczerze zachwycona (2 opakowanie w trakcie) - twierdzi, że skóra pod okiem stała się gęsta, przez co siniaczki są jasniejsze, skóa ładnie nawilżona. No i krem nie powoduje łzawienia, na co mama jest szalenie podatna.
Mogę się jeszcze wypowiedzieć co do preparatów do stóp: maiałam kąpiel (fajna, odświeża, ale dla mnie opakowanie było zbyt mega i wymieniłam na targowisku). Miałam też preaparat enzymwatyczny - stosowany w miarę regularnie świetnie działał na piętki, stopki były gładkie, zwłaszcza, kiedy stosowałam równolegle preparat złuszczający z mikrogranulkami (żelowy, dużo maciupkich drobinek, dobry dzieki poręcznej pompce, pachniał trawą cytrynową).
Jeszcze mój małżonek używa kremu normalizującego. Mnie odrzuca od niego zapach kleju biurowego, ale fajnie działa na cerę. Moja druga połówka pozbyła się po zużyciu mniej więcej 1/2 opakowania nadmiernego tłuszcznia się cery i krostek, a cera zyskała na nawilżeniu.

AAA, i mieliśmy jeszcze serum normalizujące. Dla mnie było dobre na lato pod krem z filtrem. Super normalizuje, zmniejsza częstotliwości pojawiania się przykrych niespodzianek.

To tyle mojej relacji jeśli chodzi o PRO.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora