Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-25, 18:37   #1677
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Ahh ta Zara, ciągle mnie jara... Wątek wyprzedażowy

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość




kuzynka opowiadała o znajomej mieszkającej na ul. Grodzkiej, wpadła do niej policja i kazała wyprowadzić się na cały tydzień. Gdy powiedziała, ze tego nie zrobi, powiedzieli że codziennie przez kilka godzin będą jej przetrzepywać każdy zakamarek w domu, by zapewnić bezpieczeństwo papieżowi. Czy też miałaś taką sytuację mieszkając w centrum? Pytam z czystej ciekawości
na jakiej podstawie kazano jej się wyprowadzić? Czy jest obywatelką Syrii? nikt nikomu nie kazał się wyprowadzić pierwsze co słyszę. Natomiast odwiedziny policji z pytaniem ile osób mieszka już tak.

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilotron Pokaż wiadomość
Tyyy gdzie sa snajperzy? Tez chce zobaczyć ja tylko helikoptery słyszę co jakis czas nad soba

Rownież jadę w przyszłym tygodniu do bardzo multi-kulti miejsca wiec nie mowie zeby siedzieć w domu i sie zabarykadować tylko po prostu stwierdzam smutny fakt ze czasem nawet człowiek pójdzie na zakupy do centrum handlowego a jakiemuś świrusowi przyjdzie do głowy zrobic przypał


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
20 snajperów w różnych częściach Krakowa ma być gdzie to pewnie tylko snajperzy wiedzą natomiast nawet minister mówił dzisiaj o tym
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora