Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - przeprosiny z APC - z turkusowyn akcentem
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-20, 23:07   #12
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: przeprosiny z APC - z turkusowyn akcentem

Cytat:
Napisane przez Klarcia79 Pokaż wiadomość
Jeju jeju... to połączenie kolorów bardzo mi się podoba. Szalenie podkreśla kolor tęczówek, zwłaszcza w zbliżeniach. No i cieniowanie, super. Uprzedzam lojalnie, że zamierzam coś zgapić (choć jasne, że mi tak pięknie nie wyjdzie)
Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Bardzo dobrze Ci w turkusie, ładnie ozywia twarz
Co do makijażu to podoba mi się, ja sama bardzo lubie połączenia brazów z turkusem.
A jakie miałaś problemy z sypkimi APC, bo ja jakos nie miałam nigdy
Cytat:
Napisane przez samarah Pokaż wiadomość
Masz piękny kolor oczu... dopiero przy tym makijażu to zauważyłam, turkusy rewelacyjnie go podkreśliły wyglądasz ślicznie... hihi... aż mam ochote na kiwi
Cytat:
Napisane przez candibar Pokaż wiadomość
Śliczny ten akcencik, zbliżenia wymiatają!
Cytat:
Napisane przez agnieszka k Pokaż wiadomość
super pomalowane oczęta
Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Turkus to zdecydowanie twój kolor Ślicznie ci i w makijażu i w tym sweterku
Dziękuję pięknie, Dziewczyny , cieszę się, że się podoba

Camilla, miałam kłopot z cieniami APC - szybko schodziły mi z powieki, kolor nie był intensywny, wycierały się, robiły sie placki (nawet na bazie), przez co nie mogłam ich porządnie wycieniować. Używałam ich głównie jako dodatek do innych cieni lub do robienia kreski. Teraz z Duraline sprawdzają się świetnie
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując