Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpnióweczki 2016! Część VII.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-03, 21:27   #2549
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość
Kochane Sierpniówki urodziłam

Antoś 31.07.2016 przez cc godzina 11:54 waga 3820 i 56 długi można mnie dopsać do pierwszej strony jako rozpakowana
Jestem już po ,pojechałam w niedziele żeby wstawić sie na oddział,w nocy z soboty n niedziele miałam regularne skurcze ,co sie okazało rozwarciem i jak juz trafiłam na oddział Pani doktor nie zwlekajac postanowila zrobić cięcie,powiem tak przechodz strasznie rekowalescencje,do tego naszły dni nawału pokarmu,odciągam na zmiane karimiąc ale przyznam szczerze tone we łazach z bólu nie wiem jak mam sbie z tym poradzić ,robią sie kamienie na piersiach masuje je ściągam przystawiam małego ale co ścigne zaraz pojawia sie kolejny to okropne a mały w dodatku bardzo leniwy naje sie i śpi po 3 godzinki ehhh ,taki maly sposzek mi sie urodził.Ogólnie jestem zakochana w moim maleństwie i bardzo szczęśliwa .
grarulacje! Oby laktacja się unormowała. Piękny maluszek, już nie taki mały

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Mnie dziś plecy tak bolały, że myślałam że to już się zacznie. W życiu tak mnie krzyże nie napierd****
Ze łzami w oczach wracałam z pracy. Do tego brzuch ciągnął, mały się mega wypinał i w ogóle masakra. Zadzwoniłam wystraszona do położnej ale ona mówi, że tak się może już dziać a narazie mam siedzieć spokojnie, bo ona ma urlop do 10-tego i nie chce z niego rezygnowac
Jasio chyba posłuchał bo się uspokoił i bóle przeszły.
Czyli jednak pracujesz Jas Ci daje znać że czas odpocząć
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora