Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-04, 12:37   #604
Aawerka
Raczkowanie
 
Avatar Aawerka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 87
Dot.: Michael Kors - miłośniczki łączmy się! cz.VI

Cytat:
Napisane przez Secretka Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie opinie



Mam sporo beżowych rzeczy, ale w tym roku bardzo mało nosiłam. A zimą praktycznie zapominam o tym kolorze. Szczególnie że uwielbiam go na ciuchach zwiewnych, koronkowych
LV nie przypadł mi do gustu. Inna sprawa, że zależy mi na tym, aby torebka była zasuwana.
Magluję w głowie wszystkie kolory i zestawienia. Rozważam torebkę czarną, granatową, białą lub hm, ecru? Coś pomiędzy bielą a beżem Ciężki wybór!! Kasiula36 wcześniej nie myślałam o modelu w szarym kolorze, ale też mogłaby być dosyć uniwersalna

Pentuerka - Jeśli chodzi o modele, to JET SET ITEM na pierwszym miejscu, ALE tylko jeśli będzie mieć zamek błyskawiczny. Podoba mi się też kieszonka z przodu, gdzie mogłabym włożyć np. telefon.
A poza tym waham się między dużą JET SET ITEM i JET SET TRAVEL. Wiem, że główna różnica to wielkość (no i cena ;P)
Zależy mi, aby dużo mieściła, wyglądała elegancko, ale nadawala się też do luźnych stylizacji
Z TŻ jutro jedziemy do Fashion House w Piasecznie. Chcę wejść do wszystkich sklepów z galanterią, więc o outlet MK też zahaczę Przede wszystkim muszę zobaczyć, jak leżą torby, który model wyglądałby dla mnie najkorzystniej. No i sprawdzę kolory na żywo. Dam znać, jakie są moje wrażenia
Ja mam jet set item (model bez zamka) w kolorze dove (szary) i jestem zadowolona, chociaż do końca mnie ten model nie powala... pasuje do eleganckich rzeczy jak i do jeansów i t-shirtu. Też chciałam jet set travel ale stwierdziłam że wszędzie go pełno i mi się "przejadł"... w każdym razie item jest rozmiarowo jest w sam raz, jeśli Ci się podoba to bierz ;-)
Aawerka jest offline Zgłoś do moderatora