Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik
Wątek: Trądzik
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-25, 07:50   #4507
Zuziku
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Prague
Wiadomości: 1 371
GG do Zuziku
Dot.: Trądzik

dziewczynki kochane... mialam isc do tego dermatologa a tu lipa bo po grypie i zapaleniu spojowek zmogla mnie angina :\ goraczki 39 wzwyz i ogolna niewyroba...

i wiecie co? bartek, moj kochany aniol stroz postanowil sobie pogrzebac w moim zyciu raz jeszcze i zaczal sie gmerac z wizazu i w tym watku... jak ja tu sobie pisze o blondynach slicznych i takie tam a ten z pretensjami do mnie ;\ i jeszcze powiedzial ze forum jest ogolnie dostepne wiec wcale mnie nie szpieguje przeciez... bez przesady :|
da sie pozbyc czegos takiego?

dagnusiu dziewczyna miala wyslac mi te buty w czwartek ale tez angina ja zmogla wiec chyba teraz dopiero wyslala... mam zdjecia ich narazie i ona sama mowila ze na pole by w nich nie wyszla jesli chodzi o podeszwe ;\

i zamowilam probki z everyday minerals i meow cosmetics! za jakis miesiac do mnie dotra to dam znac jak tam sie sprawuja
przepraszam ze w ogole sie nie udzielam, ale spie calymi dniami, trzymajcie sie cieplo piekne Panie i Panowie i nie pijcie od nikogo z butelki ani nie dawajcie ludziom swojej...
__________________
moja rozprawa liczy całe... 0 stron
Zuziku jest offline Zgłoś do moderatora