Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpnióweczki 2016! Część VII.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-08, 11:15   #2973
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Witam sie poniedziałkowo

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
:
Wiedziałam że dzieci na początku chudną, ale aż tyle?
W notatkach z sr mam, że w 3-4 dobie życia dozwolony spadek to jest maks. 7% wagi urodzeniowej. Przy 7-10% spadku trzeba starać się karmic intensywnie, natomiast spadek powyżej 10% wagi urodzeniowej jest medycznym wskazaniem do dokarmiania. Do 14 doby noworodek powinien dojść do wagi urodzeniowej (karmiony piersią co 3 godziny).

Afrodita, to wręcz nie do pomyslenia, jak można potraktować tak przedmiotowo drugiego człowieka wykonując zawód, którego podmiotowość w kontaktach z pacjentem powinna być treścią Stygmatyzacja i przypinanie latek" "w naszym społeczeństwie to jest poważny problem: miałam kilka lat zawodowo do czynienia z osobami niewidomymi i bardzo słabo widzącymi i mimo, że ich niepełnosprawność nie jest związana z psychiką, najczęściej są traktowani jakby poza niewidzeniem mieli też deficyty intelektualne Ludzie zazwyczaj są zdziwieni, że takie osoby moga mieszkać same, zakładają rodziny czy pracują zawodowo, na przykład jako programiści. I o ile u części jest reakcja "bardzo dobrze, tak właśnie powinno być", to duża część zakłada, że są gorszymi pracownikami, rodzicami, mężami czy zonami

asicuha trzymam kciuki za rozkręcienie akcji

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Heh godzina zero coraz bliżej i albo mi się zaczęło oczyszczanie organizmu albo to dzisiejsza pizza okaże się jutro do tego doszły nowe odczucia w bozenie... Jednym słowem Was gonie cały czas się zastanawiam czy synek wyjdzie wcześniej czy później... Czasem jestem pewna że wyjdzie przed czasem, innym razem jestem przekonana że wyjdzie równo z terminem a innym że po generalnie nie mam pojęcia jutro rano wizyta to może się czegos dowiem, czy coś się tam na dole przygotowuje czy nie... Nie mogę się doczekać tego badania już trzymajcie kciuki
Pieknie wyglądasz
Może to już tuż tuż?
Ja chyba coraz bardziej skłaniam się ku opcji, że Helenka powstanowi się urodzić 15 lub 17 sierpnia czyli w terminie albo z OM, albo z pierwszego USG.

znowuzapomnialamhasla - mam nadzieję, że Wasze wysiłki przyniosą w końcu efekt, bo chyba faktycznie już jesteś bardzo zdeterminowana, żeby jak najszybciej urodzić

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
hej mamusie!
My wczoraj cały dzień out. Byliśmy na tym jarmarku, potem w restauracji na kawce i 'piłkach' (tam jest taki kącik zabaw dla dzieci), potem u moich rodziców na obiedzie a potem jeszcze pojechaliśmy w takie Święte Miejsce pomodlić się za szczęśliwe przyjście Kasi na świat itp., w lesie i na końcu u szwagierki. Dziś już dopinam torbę szpitalną i zaraz ruszamy.
Fajny dzień miałaś Powodzenia!

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Leżę pog KTG.... Znowu....

Założyli mi cewnik foleya, powiedzieli ze aby był skuteczny i szybciej podziałał to dobrze by było żebym chodziła.
Zgoodnie z zaleceniem chodziłam z 15 min chodziłam i cewnik wypadł. Mówią ze to dobrze... Sie okaże czy dobrze [emoji78]
Na jutro mam wpisane wywoływanie porodu ale moze dzis sie uda....
Mocno wierzę, że już dziś będziesz miała maleństwo po drugiej stronie

Pisałyście w ewekend o jakichs ciastach i innych słodkościach i mi się murzynka zachciało W życiu nie piekłam, nawet nie pamiętam kiedy jadłam ostatni raz, ale z samego rana jeszcze przed praca zawlokłam Tz do biedry po składniki i zaraz będę do piekarnika wkładać Więc proszę trzymac kciuki, żeby wyszedł, bo jak nie to sie pewnie rozpłaczę
Origa jest offline Zgłoś do moderatora