Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpnióweczki 2016! Część VII.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-08, 14:05   #2991
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Melduje się po wizycie - podwozie zamknięte czyli na razie nic porodu nie zapowiada. Do TP jeszcze 3 tygodnie więc spokojnie

Wyniki wszystkie w porządku, z pomiarów wyszło że synuś waży ok 2700 ale dr stwierdziła że to niemożliwe i na jej oko waży ok 3kg



super wyglądasz! a bluza genialna



i jak tam rekrutacje?



to chyba zalezy od szpitala - moja przyjaciółka właśnie tak miała czekać aż jej się akcja rozpocznie i dopiero wtedy jechać. Ale pewnie "co szpital to obyczaj" też bym zadzwoniła i dogadała z ordynatorem.



strasznie Ci współczuję tych dolegliwości.. jedyne pocieszenie że to już sama końcówka!



no to kciuki za akcję trzymamy!



ja sobie dlatego zawsze stawiam kubek naprzeciw toalety bo inaczej też bym zapomniała
U mnie też niby podwozie zamknięte ale czuję takie rozpychanie w bożenie, że aż ciężko mi chodzić ... kilka razy już mnie pobolewało ale dziś to jakiś rekord ...

Kubek mialam na papierze toaletowym tuż obok toalety ale jak gadałam z mężem siadłam bez pomyślunku

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość



Sliczny brzusio
Ja na odmianę jestem przekonana że przenoszę, tylko się łudzę że może wyjdzie na dniach Za to przez moja schize że zaleje wodami łóżko to parę dni temu położyłam sobie podkład pod prześcieradło


A to Ci psikusa synu spłatał
U mnie przedwczoraj jakiś głupek jeździł pod oknem motorem. Mieszkamy na takiej ślepej ulicy, jakby pętli i on jeździł w kółko! Już się chciałam drzeć przez okno ale TŻ na mnie że nie wypada?! A kurfa wypada sobie 20 razy kółko zrobić jeszcze po żwirowej ulicy?- (bo to wieś i nie mamy asfaltu) Jak chce sobie ćwiczyć jazdę to niech na autostradę spierdziela! No i w końcu TŻ się zlitował nade mną i zwrócił mu uwagę to przestał dzieciak jeździć.


kolejny zworowy brzuszek.
Też nie mam przepowiadających skurczy tylko same niebolesne twardnienia brzucha


Ty na pewno urodzisz w pracy
Ja kubeczek na siuśki kładę na zamkniętej desce. No nie da się zapomnieć Kiedyś położyłam na tej półeczce nad kibelkiem to zapomniałam.


Trzymaj się biedulo niefajnie masz z tymi bólami. Zeby jeszcze prowadziły do porodu to ok, ale tak to bez sensu!


za rozwarcie


Zazdroszczę że już niedługo będziesz mieć dzieciaczka przy sobie. Mój TŻ to też by chciał żebym miała zaplanowane cc. nie chce żebym się męczyła tyle godzin. On chyba myśli że cc nie boli


dobre wieści. Twoja szyjka chyba ze stali


co za fachowa porada lekarska
za szybkie i bezbolesne rozkręcenie akcji

Wczoraj była u mnie koleżanka i Antosia dostał prezenty- 2xbody, kosmetyki Emolium i swoją pierwszą grzechotkę a dziś jeszcze kumpelka wysłała mi z Kanady sówkę którą zrobiła ręcznie na drutach specjalnie dla Tosi

Może tak być, że zacznę rodzić w pracy

Kubek nie mógł być na toalecie bo chodzę sikać po ciemku


Co do rozmów o pracę nikt mnie dziś nie zachwycił ale mam dwie Panie na jutro umówione więc cały czas mam nadzieję
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora