Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Studniówka 2008 część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-25, 19:48   #4557
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez kinga(kinia) Pokaż wiadomość
Pomozcie bo studniowka juz w sobote a ja nie mam na siebie pomyslu!
szkoda, ze mi nikt nie odpowiedzial

Cytat:
Napisane przez novitzka Pokaż wiadomość
Dodatkowo idę sama bo mój partner jutro nie może. Zreztą... eh. Szkodagadać. WSZYSTKO sie sypie. Nie mowiac o tym ze czesci klasy na studniowce w ogole nie bedzie, bo maja juz pozaplanowane wyjazdy. Bo nam sie wlasnie zaczely ferie.
Swietnie...
ojej maskara, wspolczuje

Cytat:
Napisane przez kasiam_a77 Pokaż wiadomość
a tak ja wyglądałam na studniówce
slicznie. Nie zbyt skromnie, nie zbyt wytwornie. Tak mlodziezowo i z klasa. Pieknie!

Cytat:
Napisane przez Dora Pokaż wiadomość
Może macie jakieś ciekawe wersje damskiego irokeza bardzo bym prosiła o jakieś zdjęcia lub linki z góry dzięki
juz bylo paranascie zarowno w czescie I jak i II pokazanych. Jak nie znajdziesz to zapraszam na fryzierke, tam jest napewno!

Cytat:
Napisane przez Insomnia89 Pokaż wiadomość
Ja mam odmienny jak widać gust, bo moim zdaniem sukienka na zdjęciach nie wygląda zbyt elegancko.. (cóż za szczerość, jak zwykle). Ale ważne, że się Tobie podoba
zgadzam sie. Sukienka nie jest zbyt wieczorowa, ale z reszta moja tez nie wazne aby bylo Ci wygodnie.

Cytat:
Napisane przez Em_Strange Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że pomożecie, z góry dzięki za opnie
za butkami to musisz sie poprstu rozejrzec, poprzymierzac, zobaczyc co Ci sie podoba i pasuje. Natomiast fryzurka (nie wiem jakiej dlugosci masz wloski) to zdecydowanie stawialabym na irokeza, pieknie podkrelslil by oryginalna sukienke.

justi189 rzeczywiscie masz problem. Jednak mysle, ze w takiej sytuacji nie moze byc wilk syty i owca cala. Rozumiem, ze niedysponowany partner bedzie Ci utrudnial zabawe, ale ja pomimo wszytsko polszabym z nim, chyba ...
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora