Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-16, 07:46   #738
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Mnie tak samo. Przeraza mnie, ze wielu panow singli ktorych poznaje mysla tylko o kolegach, imprezach, wyjazdach a kobieta to tylko na niezobowiazujac uklady.

Tez sie boje 30 urodzin bo nie chce w tym wieku mieszkac wciaz u kogos na pokoju jak studentka.
Niby mam juz na wklad wlasny ale jakos przeraza mnie fakt brania kredydu samotnie. Ogladalam dzisiaj taki polski program "komornicy" i przeraza mnie fakt jak latwo mozna wszystko stracic. Fakt, ze wiele z tych osob jest troche niezaradnych ale tez zdazaly sie choroby, smierc kogos bliskiego i czlowiek z dnia na dzien wszystko traci.

Jakis mam dzisiaj fatalny nastroj. Za kazdym razem jak spedze caly dzien w domu to lapie mnie dol. Niby chcialam odpoczac bo wczoraj i przed wczoraj bylam ze znajomymi poza miastem ale strasznie doluje mnie, ze mieszkam z para i slychac caly dzien jak sie smieja i rozmawiaja a ja jak glupia siedze sama w pokoju i ogladam jeszcze jakies dolujace programy.
Nie oglądaj więcej takich rzeczy . U mnie to już za dwa lata ;/ ale nigdy nie wiadomo co będzie jutro ,a za dwa lata to już w ogóle. Ostatnio coraz częściej się przekonuje ,że życie jest mega nie przewidywalne.
Ja za 3 tyg wyjeżdżam na 3 mc do Niemiec już się zaczynam stresować ,ale wiem że zarobię więcej niż tu i będę mogła pewne plany zacząć realizować.
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora