Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-28, 18:11   #4215
moniczka2222
Rozeznanie
 
Avatar moniczka2222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 998
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
dziękuje




będę czekać na relację z niecierpliwościa. Od jakiegoś czasuy mam bazę pod makijaz na swojej zakupowej liście, tylko wciaz sie waham co do firmy...



dziekuję
Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
O ja również czekam na relację bazy. Testowałam na stoisku chyba świetnie nawilża, ma formę przezroczystego żelu. Czekamy na wrażenia monikczko2222.
Hej dziewczyny Przetestowalam ta baze Lancome. Test zdany Zaczne od tego ze ja nigdy nie mialam bazy pod makijaz i nie mam porownania z bazami innych firm. Tak jak Larissa napisala baza ma forme przezroczystego zelu, po zastosowaniu buzia jest idealnie gladka i milutka w dotyku. Pory staja sie znacznie mniej widoczne i o dziwo nawet zmarszczki mimiczne jakby znikly Przed nalozeniem podkladu zawsze przecieram twarz tonikiem tej samej firmy ale nie jest to tonik matujacy, wiec lekkie blyszczenie jest po tej bazie twarz jest idealnie matowa, i tym faktem bylam raczej zdziwiona bo jak ja nakladalam to mialam wrazenie ze baza jest tlusta, ale to pewnie przez ilosc zawartych w niej tych silikonow. Aplikacja bazy idealna Paluszki suna jak po maselku Bardzo dobrze nawilza. Podklad (ja uzywam Lancome Teint Idole Ultra) rozprowadza sie znacznie latwiej i po nalozeniu przepieknie wyglada. Zauwazylam ze dzieki niej znacznie dluzej trzymaja sie cienie do powiek. Co do podkladu to ciezko mi powiedziec czy przedluza jego zywotnosc bo nigdy nie mialam problemu z tym podkladem i spokojnie bez bazy wytrzymywal 10 h, ale musze stwierdzic ze buzia lepiej wyglada po zastosowaniu bazy Sprobuje jeszcze zastosowac pod Double Wear EL, bo bardzo bylam z tego podkladu niezadowolona i na mojej twarzy nie wytrzymywal nawet 2 h wiec to dopiero bedzie chrzest
Ale poki co i tak jestem z niej jak najbardziej zadowolona. Warto kupic.
Aha buteleczka z pompka, dozuje odpowiednia ilosc bazy , jedno nacisniecie spokojnie starcza na cala twarz
moniczka2222 jest offline Zgłoś do moderatora