Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 14:07   #796
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 369
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość

Ha, wiedziałam, że dobrze robię, kupując formalinę po trzydziestych urodzinach


Ani się waż naruszać taki piękny kształt ust!


Taa, musi Też znałam takich (w sumie takie też), co wiele rzeczy muszą. I na pewno nic wspólnego nie miał z tym fakt, że było im po prostu wygodnie nie zmieniać swojej sytuacji.
Ale w sumie po tym, jak ostatnio napisał do mnie mój pierwszy były (rozstaliśmy się 15 lat temu) z propozycją seksu w pakiecie z gadkami, że on często wspomina, ale oczywiście nie będzie o tym pisał, jeśli mnie to jeszcze boli (po 15 latach, powtarzam ), to chyba niewiele jest mnie w stanie zdziwić w tematach damsko-męskich. Oczywiście jest żonaty, ma dwoje dzieci .

Zapisz
Zapisz
heheh preferujesz kapiele formalinowe czy jako dodatek do kremow

Co do drugiego akapitu - to moim zdaniem jezeli facet wyczuje albo chociaz ma zludzenia, ze moze liczyc na seks, to wtedy znika czystosc intencji a zaczyna sie urabianie i mydlenie oczu.

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
Nie, akurat sama sobie zorganizowałam ten wyjazd, tak na próbę samotnej wyprawy. Natomiast jeśli masz ochotę skorzystać z jakiejś wycieczki zorganizowanej, to myślę, że to fajny pomysł. Kiedyś bym się obawiała, ale po tym ostatnim wyjeździe jestem pozytywnie nastawiona do podróży w pojedynkę Nie ma co się ograniczać tylko dlatego, że nie ma się z kim jechać.
Ja w zeszlym roku, jak mialamnieco wiecej czasu, to urzadzalam sobie takie hm... weekendowki. WYbieralam sobie miasto w Polsce i tam jechalam. Nie ma co sie ogladac na innych ludzi - bo jak daleko to wszyscy chetni, a jak co do czego to albo nie ma czasu albo kasy.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora