Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-17, 16:55   #810
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez nowaliia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chodzicie na siłownię? Ja kupiłam karnet fitness + siłownia, a na siłowni mnie jeszcze nie było . Kurcze, nie mogę się przełamać, nie wiem co i jak, wstydzę się jak ludzie patrzą jak ćwiczę (jakby to kogoś interesowało... ). Kobieca logika .
Ja chodzę, ale poniekąd Cię rozumiem - pierwszy miesiąc karnetu swego czasu przebimbałam z podobnych powodów, jak opisujesz Spokojnie, pójdziesz parę razy i przywykniesz

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Nie bez przyczyny zapytałam właśnie o to. Mam w swoim otoczeniu sporo zarówno zawodników takich federacji jak KSW, FEN czy miłośników tego sportu. Dla mnie olewanie kogoś bo się interesuje MMA to tak jak by powiedzieć że blondynki są głupie - chore stereotypy. Sporo zawodników których znam traktuje ten sport jako pracę,a nie "chęć obicia komuś twarzy". Mają swoje rodziny, są wspaniałymi ojcami. A miłośnicy ? To nie tylko dresy spod bloku ale też prezesi, dyrektorzy dużych firm.
Pełna zgoda Ludzie jak każda inna grupa, bywają bardzo różni, ale najczęściej szalenie sympatyczni

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
e]
Smuci mnie to że faceci tak robią. Bardzo. Mam żone i dzieci ale .uj pouprawiam seks z jakąś. Spytam może sie zgodzi. Obrzydliwe.
Pewnie, że obrzydliwe. Niedoczekanie No way in hell w ogóle.


Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Ja w przyszłym roku mam zamiar jechać sama na weekend break. Może gdzieś do Włoch, nie wiem jeszcze. Chcę zwiedzać, nie mam z kim, więc muszę sobie radzić.
Mam podobne plany okołoweekendowe i też się boję Ale zaczęłam od samotnych podróży po Polsce, więc mam nadzieję, że i kolejny krok nie będzie taki straszny

Co do odchudzania - też swego czasu ważyłam 20 kg więcej niż teraz Wszystko się da. Lubię konkretny wycisk z konkretnym ciężarem, ale i bieganie. Grunt to znaleźć coś, co się polubi - mnie na przykład fitness taki typowy nudzi i pewnie maksymalnie po dwóch tygodniach bym zrezygnowała właśnie, a z kolei wielu dziewczynom taka aktywność pasuje najbardziej Trzeba szukać czegoś, co stanie się nasze
Zapisz
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora