Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sierpnióweczki 2016! Część VII.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-20, 21:30   #3729
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez gosiaczkam Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja tak na szybko. Skurcze zaczely tak jak pisalam ok polnocy po meczyku kapiel o 6 do szpitala a o 17 witalismy nasza Emi 3700g slodkosci w 53 cm. Porod mnie atrasznie umeczyl. Juz myslalam ze nic z tego nie bedzie bo ok 11 skurcze ustaly ale zrobilo sie rozwarcie na 6 cm. Ale po czyms w kroplowkach wrocily ze zdwojona sila.



Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


Gratuluje szczesciaro!



Cytat:
Napisane przez Niezapominajka 89 Pokaż wiadomość
Gosiaczkam gratuluję



Piernik juz pierwszy spacerek super zazdroszczę. A do kąpieli Matysia przywyknie



Swiniaczek a już myślałam że u Ciebie sie chociaż coś ruszyło, współczuję bólu i nastroju. Mnie trochę lewy bok boli, a tak to dobrze się czuję. Mój w gorszym nastroju syna się nie może doczekać. I kazdy wypytuje czy juz urodzilam. Coś czuję że jeszcze w poniedziałek na wizytę do giną pójdę.


Tez mam w poniedzialek, o 12.30. Na sama mysl, ze mam wywalic kolejne 180 zl, po to, zeby sie dowiedziec, ze rozwarcie nadal w porywach 2 cm i ze glowka nadal sie cofa, chociaz jest wyczuwalna, to mam ochote krzyczec i gryzc. No i ktg mi zrobia, na ktorym bedzie widoczne wszystko poza regularnymi skurczami. Normalnie szal cial.



Wysłane za pomocą mTalk
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora