Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-30, 17:35   #48
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość

Wydaje mi się, ze ciągłę problemy z wypryskami na brodzie to albo efekt zapychania Niveą (jest bardzo komodogenny) albo probelmy hormonalne (ich efetem często są wypryski na brodzie i linii żuchwy). Spróbuj odstawić Niveę i poobserwowac skórę. Może to tez byc efekt oczyszczania sie skóry po kwasach (Acne Derm).
Isotrexin to retinoid - wymaga ochrony skóry filtrami. Ja bym smarowała nim całą twarz 1-2 razy w tyg max, bo przeciez masz jeszcze Acne Derm.
Myślisz, że powinnam iść do dermatologa? Wypryski i te okropne 'gule' mam tylko na brodzie. Od czasu do czasu wyskoczy pojedynczy na czole, rzadko na policzku. Ale broda to moja zmora.

Nivee stosuję raczej rzadko, już częściej np. masło kakaowe Ziaji chociaż do nawilżania stosuję co popadnie
Mogłabyś polecić coś dobrego?

Isotrexin stosuję jedynie na wypryski, ot tak do wysuszenia, punktowo.
A Biodermine na dzień może zostać?


Byłam dzisiaj w aptece zapytać o wiesiołka, nazwy dokładnie nie pamiętam coś na Oe.. z tego co czytałam na wizażu warto się w niego zaopatrzyć. Kosztuje 21zł, bodajże 60 kapsułek Myślisz, że mogę spróbować?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując