Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szkoły i kursy Wizażu i Stylizacji
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-31, 11:18   #479
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie
 
Avatar AGATkA_eSZ
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: 71
Wiadomości: 2 633
Dot.: SZKOLY< KURSY WIZAZU I STYLIZACJI

zostalam poproszona, wiec pisze o Akademii Wizazu i Stylizacji przy ul. Kosciuszki 65. napisalam juz na ten temat jednej Wizazance i nie chce mi sie pisac jeszcze raz, wiec tylko przekleje

zajecia tam są w pon, wt, sb i nd. dzienni maja w pon i wt co 2 tygodnie, a zaoczni w weekend co dwa tygodnie. w szkole mi sie bardzo podoba. i kilka razy mialam okazje stwierdzic, ze mam farta, ze nie wybralam innej. bo z tego co slyszalam ta jest najlepsza. zastanawialam sie jeszcze nad MUR i nad ta na Slubickiej, 'le opinie o nich byly bardzo podzielone. a na Slubickiej byly z deka zle. o tej na Kosciuszki nie moglam sie nic dowiedziec, bo nawet na naszej klasie nikt nie zalozyl profilu i nie moglam zapytac tam na forum. dopiero ja zalozylam strone:P 'le wybralam ta szkole, bo wydala mi sie najbardziej profesjonalna. miedzy innymi dlatego, ze:
1. jest to tylko jeden glowny profil, a nie profil wizaz wsrod 30 innych profili, np sekretarka, handlowiec, itp... bo wydaje mi sie, ze w takiej szkole o wielu profilach, traktuja wizaz jako teorie i malo praktyki, bo maja na glowie 30 innych profili. i z tego co slyszalam, to w rzeczywistosci tyz tak jest. a jesli ktos zalozyl szkole pod kątem konkretnie wizazu i stylizacji, tzn. ze chce to robic i ze to bedzie choc troche konkretne.
2. kiedy chcesz mozesz miec praktyki. zalatwiaja CI na terenie calego Dolnego Slaska. a nawet poza jesli nie mieszkasz na DŚ, bo moja wizazystka ma duzo znajomosci
3. mozesz przychodzic na zajecia z wizazu do innej grupy. tzn np jestes na dziennych, to mozesz przychodzic w weekendy do zaocznych i z nimi malowac. zawsze to jeszcze wiecej cwiczen
4. za miesiac mamy pierwsza sesje. pomysl na nia kazdy ma se wymyslec. dobieramy sie po 3 os i jedna z nas przygotowujemy do sesji. pozniej mozesz zdjecia wstawic do portfolio, bo przeciez wyglad modelki to Twoje dzielo. sesje mozemy miec nawet co miesiac, jesli bedzie nam dobrze szlo
5. miesiac temu mialysmy sesje [te z nas, ktore chcialy] do magazynu z slubnego. w szkole wymyslalysmy stylizacje. co roku dziewczyny ze szkoly sa modelkami, albo szykuja inne do tej sesji. jesli jakas kolezanke byc malowala, to Twoje nazwisko ukaze sie w tej gazecie przy fotce, jako wizazystka. i do portoflio mozesz miec
6. szkola zapewnia porfolio, jako jedna z nielicznych
7. jesli grupa bedzie twierdzic, ze chcialaby miec jeszcze kilka zajec po zakonczeniu roku, to mozna przedluzyc
8. byc moze nasza wizazystka zrobi nam kurs na depilacje brwi
9. mamy na prawde duzo praktyki. teorie mialysmy na poczatku przeplatana praktyka. teraz mamy sama praktyke i wizazystka jak cos, to opowiada o czyms podczas malowania

to tyle o szkole. moze mi sie cos przypomni. niestety nie wiem co mam CI powiedziec o kursach, bo nie wiem jak wygladaja. 'le są organizowane. na stronie jest telefon kom i mozesz na niego zadzwonic i babka wszystko Ci opowie. albo napisz maila, tyz odpowie. a jakbys chciala przyjsc do szkoly i osobiscie sie dowiedziec, to zajecia sa w kazdy weekend, bo zaocznych sa dwie klasy. a jesli chodzi o pon i wt to dopiero 4, 5.02., bo dopiero wtedy mamy zajecia. chyba, ze babki beda w miedzyczasie w szkole, 'le tego nie wiem.
aha a jeszcze co do szkoly. praktyke ma sie z nasza wizazystka, albo dziewczyna, ktora jej pomaga na zajeciach i sama tyz jest wizazystka. ta druga zazwyczaj jest w galerii centrum w pasazu przy stoisku gosha. i tam tyz z nia stoisz i malujesz. ona oczywiscie Ci pomaga itd. bo wiadomo, ze nie malujesz po skonczeniu szkoly, kiedy juz wszytsko umiesz, tylko w trakcie nauki, a nie umiesz jeszcze wszystkiego. a przeciez nie bedziesz wszystkim klientkom np tylko kreski robic, bo akurat tego sie uczysz:P no i dzieki praktykom mozesz nauczyc sie jeszcze wiecej i szybciej, bo mozesz sie nauczyc tego, czego jeszcze nie bralas.
no to chyba tyle niestety pomoglam Ci tylko w sprawie szkoly, bo o kursach nie mam pojecia co i jak. wiem, ze sie odbywaja, 'le nie mam pojecia ile to trwa, kiedy i jak wyglada. najlepiej, zebys zadzwonila lub napisala maila. w kazdym razie nasza wizazystka dobrze uczy i widac, ze sie tym pasjonuje. i nie czyta z ksiazki jak ma o czyms opowiedziec. a slyszalam, ze w niektorym szkolach niestety tak sie dzieje... poki co jestem zadowolona i mam nadzieje, ze po skonczeniu szkoly rowniez bede miec takie odczucia
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
AGATkA_eSZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując