Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-01, 09:21   #396
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Gosiek ja mam tylko narazie dermacol 213 jestem zadowolona tak poł na poł bo mógłby być ciut ciemniejszy bo dla mnie jest zbyt blady ale jak nałoze ciemniejszy podkład i brazer to jest spokowydajny jest straszniena początku przesadziłam z jego ilościa i mialam twarz jak porcelanowa lalkakryje doskonale wszystko tylko niewiem czy piegi bo nie posiadamczytalam gdzies jego opinie i sa podzielone tak pol na polniektorym jest za ciezki jako podklad i uzywaja go jako korektora a nie ktorzy uzywaja jako podklad i ok.Ja staram sie nie nakladac na cala twarz tylko na te miejsca gdzie mam najwiecej niedoskonaloscitj.b roda,poliki,czolo i troche pod oczy zeby ukryc sine podkowki jak tu siedze czasem do poznaale uzywam go tylko na wyjscia.Acha zatyka pory to wazna jego wada i mozna nabawic sie pryszczytrzyma sie calutki dzien tylko czasem mi sie twarz swieci niewiem dlaczegoa czasem nie...jeszcze do tego nie doszlam ale podejrzewam ze to zalezy jaki krem na twarz poloze przed nimto bybylo tyleacha kupilam go na allegro za 10zl.

Ivi plaszcyk rewelacjaja ostatnio kupilam Darii spodniczke lambadowke taka mala cudna za 6zl

Magda zjawisko cudne ale nie bardzo w to wierze
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora