Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Walka z łysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego łysienia.cz III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-30, 17:44   #4707
phenomena
Zakorzenienie
 
Avatar phenomena
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 272
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlekłego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
pale kindness--> kurczę, a może warto odstawić tylko mączne + cukier? Bo z mięska faktycznie są siły i żelazo. A może to wypadanie, to jakaś forma oczyszczania i przejdzie za np. miesiąc?

Co do ferrytyny/żelaza, pytałam kiedyś Rakowską, mówiłam, że u mnie też różnie bywa z poziomami żelaza. Miała taką minę-->, po czym dodała, że z tą ferrytyną różnie bywa, raz podanie żelaza pomaga, a raz nie.

Chciałam też Wam napisać słowo odnośnie minoxidilu. Teraz używam Rogaine w piance z racji szkodliwości na mój skalp glikolu. Piankę bardzo dobrze toleruję. Nie jest tania, ale dość wydajna, no i najważniejsze włosy rosną i jest to raczej proces, a nie pojedynczy rzut nowych włosów. Do tego wszystkiego nie linienia, przynajmniej u mnie, ani łupieżu, skalp nie swędzi. Może warto wypróbować Rogaine zamiast Loxonu?
A gdzie kupujesz rogaine?
phenomena jest offline Zgłoś do moderatora